Kamena Vourla - Aparthotel MARVIN ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Řecko
Ubytování: Aparthotel MARVIN
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 5 termínů
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 5 termínů
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

studia pro 2-4 osoby s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha), SAT/TV, kuchyňským koutem s vařičem a ledničkou a balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem, klimatizace zdarma

Popis

Poloha: příjemný rodinný aparthotel se nachází jen 200 m od centra letoviska a 250 m od písečné pláže s místní promenádou. Blízká dostupnost všech služeb.

Pláž: pláž s tmavým pískem a oblázky s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 250 m, plážový servis za konzumaci v plážovém baru. Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

pláž s tmavým pískem a oblázky s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 250 m, plážový servis za konzumaci v plážovém baru. Široká nabídka vodních sportů za poplatek

Vybavení: Hostům je k dispozici sluneční terasa, recepce a lobby bar, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), venkovní gril s posezením a zahrada. WI-FI v lobby zdarma.

Náš názor: pěkné ubytování s dobrou dostupností k pláži i centru letoviska, bohatá nabídka fakultativních výletů

Upozornění : jednolůžkový pokoj + 500,- Kč/noc

Poznámka : Cena zahrnuje: dopravu autokarem, leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, 14/13/12/11/9/7 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,-/45,-Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši + 1,5 Euro/studio/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost zajištění večeří v místní restauraci formou bohatého menu (hlavní jídlo, salát, dezert nebo ovoce, pečivo, voda)

snídaně formou bufetu, možnost zajištění večeří v místní restauraci formou bohatého menu (hlavní jídlo, salát, dezert nebo ovoce, pečivo, voda)

 

→ Přejít na 15 termínů dovolené Kamena Vourla - Aparthotel MARVIN ***
v cenách od 8 990 Kč do 19 990 Kč