Sarti - Vila Stelitsa (Chalkidiki, Sarti) - letadlo

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Chalkidiki Sarti
Ubytování: Vila Stelitsa (Chalkidiki, Sarti) - letadlo
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Brno
Cena zahrnuje: letenku Brno - Thessaloniki - Brno
letištní a bezpečnostní taxy
základní palivový příplatek a emisní poplatek
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
potřebu vody a energie
ložní prádlo
závěrečný úklid
služby delegáta
pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: Možné příplatky:
Komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna 30 Kč/osoba/den
Jednolůžkové studio 450 Kč/noc
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní vaření  nebo možnost zajištění stravování v řecké taverně ARGIRIS, která je vzdálena 200m od ubytování. Snídaně  (servírovaná - výběr z 12 druhů snídaňových menu) za příplatek 120 Kč/osoba/den Večeře  (výběr z 20 druhů menu - hlavní jídlo včetně přílohy, salát a pečivo) za příplatek 260 Kč/osoba/den Polopenze  za příplatek 380 Kč/osoba/den

Popis

Poloha: Vila Stelitsa se nachází na začátku letoviska jen 50m od překrásné písečné pláže s částečně členitým pobřežím. V bezprostřední blízkosti najdete centrum letoviska s velkým množstvím restaurací, obchodů a barů. První minimarket je vzdálen pouhých 15m od ubytování a pekárna 150m.

Počasí na poloostrově Chalkidiki : Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících  dosahují průměrné teploty přes 30oC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 oC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2017 bylo přes noc 31oC a přes den až 42 oC. Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzdych je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.

Poznámka : Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Ubytování

studia pro 2- 3 osoby sociální zařízení (WC, sprcha) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) TV, Wi-Fi klimatizace (za poplatek cca 5 €/den) balkon se zahradním nábytkem studia jsou v prvním patře a některá májí boční výhled na moře

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Sarti - Vila Stelitsa (Chalkidiki, Sarti) - letadlo
v cenách od 11 990 Kč do 14 990 Kč