Ostrov Dugi Otok - Božava - Hotel Agava

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dugi Otok Božava
Ubytování: Hotel Agava
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 7x polopenzi, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Hotelový komplex Božava se skládá z několika renovovaných pavilonů (hotel MAXIM****, hotel LAVANDA***, hotel AGAVA***) a nachází se v severní části ostrova, přímo u moře. Rodinné pokoje v hotelu Agava jsou kompletně zrekonstruované, nacházejí se v překrásném borovém háji kousek od moře.
Vybavení hotelu: centrální klimatizovaná recepce, směnárna, kavárna, prodejna suvenýrů, restaurace a pizzerie s terasou a výhledem na moře, venkovní bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, parkoviště. Lehátka na pláži i u bazénu jsou zdarma. Doba plavby ze Zadaru do přístavu Brbinj je cca 1,5 hodiny.
Vybavení pokojů: nově renovované klimatizované rodinné pokoje (hotelové apartmány), mají ložnici se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkádacím lůžkem, SAT TV, chladničku, koupelnu se sprchou, WC a fénem, balkón situovaný na mořskou stranu nebo do parku.
Dětská postýlka za 7,- EUR na den - platba na místě.
Stravování: polopenze bufetovým způsobem včetně nápojů k večeři - nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby . Jednou týdně dalmatinský večer. Možnost dokoupení obědů za 400,- Kč na osobu a den.
Sport a zábava: zdarma je možná účast na ranním cvičení aerobiku nebo na Aqua aerobiku. Jednou týdně se koná dalmatinský večer s živou hudbou. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, badminton, fitness, animace pro děti i dospělé. Za poplatek služby wellness centra: whirlpool, sauna, masáže klasické i aroma, kosmetické ošetření, depilace.
Pláž: před hotelem je přírodní, skalnatá s betonovými platy a vstupem do moře po žebříku. Asi 250 m od hotelu jsou menší i větší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro děti a neplavce. V areálu hotelu je i potápěčská základna. Nedaleko letoviska (cca 20 minut) se nachází světově známá pláž Sakarun . Na pláž jezdí hotelový vláček (informace na recepci), na pláži je i hotelový koktejl bar !Long Island". Vzhledem ke svému pozvolnému vstupu je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.
V hotelu je povolen pes za příplatek 10,- EUR na den - platba na místě, ale nahlášení již při rezervaci.
Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2018 ( kromě termínů do 16.6 a od 1.9.2018)
Sleva 10% pro pobyty do 17.6. a od 2.9.2018 je již zahrnuta v ceně . Sleva za včasný nákup a 10% sleva se nedají sčítat.
Příjezdy do 16.6. a od 1.9.2018 jsou možné každý den, v termínech 16.6.-1.9. jen v sobotu.
check in 16:00 hod, check out 10 hod
parkování 1 Eur/den -platba na místě

Poloha: Do 50 m od pláže

Vybavení: recepce, internet, restaurace, bar, bazén, masáže, kavárna, sauna, terasa, parkoviště.

Sport a zábava: stolní tenis, půjčovna kol, fitness, badminton, aerobic, dětské hřiště, vodní sporty, bazén, tenis, potápění, šnorchlování.

Domácí mazlíček 10 Eur / den. Platba na recepci.
Dětská postýlka 7 Eur / den. Platba na recepci.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Ostrov Dugi Otok - Božava - Hotel Agava
v cenách od 8 001 Kč do 14 980 Kč