Lindos - Sun Beach Lindos

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Řecko Rhodos Lindos
Ubytování: Sun Beach Lindos
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Rhodos - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí, občerstvení na palubě letadla. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
zobrazit 3 termíny
Červen 2018
zobrazit 5 termínů
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací /zdarma od 15.6. - 15.9./, koupelnou s vanou/ sprchou, fénem, WC, TV/SAT, trezorem (za poplatek), malou ledničkou, wifi za poplatek, balkonem nebo terasou.

Popis

Poloha: Rhodos

Pláž: Oblíbený rodinný hotel leží přímo na pěkné pláži v oblasti Lardos. Stejnojmenná tradiční vesnička leží cca 2 km od hotelu, kam dojdete příjemnou procházkou. V okolí hotelu se nachází také množství obchůdků a tradičních restaurací. Nejnavštěvovanější místo ostrova, město Lindos, se nachází cca 7 km od hotelu, kam se dostanete místní dopravou. Letiště je vzdáleno cca 56 km od hotelu.
Pěkná písečná pláž leží přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, wifi připojení za poplatek, venkovní bazén, dětský bazén, hlavní restaurace, bar na pláži, plážový volejbal, tenisové kurty, dětské hřiště, snack bar.

Sport a zábava: Aktivity : Příležitostné večerní programy, tenisové kurty, dětské hřiště, vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, které lze čerpat od 10:00 do 22:00 hod.

 

→ Přejít na 13 termínů dovolené Lindos - Sun Beach Lindos
v cenách od 16 990 Kč do 23 100 Kč