Amoopi - Helios Hotel

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Dodekany Karpathos
Ubytování: Helios Hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Karpathos - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí, občerstvení na palubě letadla, pobytová taxa, která se platí na recepci v den příjezdu - částka se pohybuje od cca 0,5 - 5 EUR /pokoj/noc dle kategorie ubytování / výše poplatku se může během roku měnit/
Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Ubytování

Útulné pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací (za poplatek , cca 5 euro na den), ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, WC, telefonem, trezorem (za poplatek cca 8 euro na týden), terasou nebo balkonem.

Popis

Poloha: Karpathos

Pláž: Příjemný hotel v řeckém stylu, skládající se z několika vilek leží v centru letoviska Amoopi. Vilky jsou obklopeny kouzelnou zahradou, kterou se dostanete až na nejbližší písečnou pláž, vzdálenou 25 metrů od hotelu. Cestou na pláž potkáte rodinnou tavernu s tradiční řeckou kuchyní, která se otevírá v době oběda a zavírá s posledními zákazníky. Vzdálenost od letiště cca 12 km.
Krásná písečná pláž 25 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Další nádherné pláže v pěší dostupnosti.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, wifi (na lobby zdarma), hotelová restaurace, restaurace u pláže, minimarket. Krásná zahrada sousedící s pláží. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Autobusová zastávka se nachází cca 50 metrů od hotelu.

Stravování

SNÍDANĚ - kontinentální bufet s rozšířenou nabídkou.
Možnost dokoupení večeře /servírovaná s možností výběru z menu v taverně, vzdálené od hotelu cca 100 metrů/.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Amoopi - Helios Hotel
v cenách od 10 990 Kč do 20 100 Kč