Lignano Sabbiadoro, Villa Yachting

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lignano Lignano Sabbiadoro
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: týdenní pronájem apartmánu (7 nocí / 8 dní)
spotřeba energií
služby českého (slovenského) delegáta.
Cena nezahrnuje: Povinný poplatek: případná pobytová taxa, závěrečný úklid 30 EUR / apartmán.
Volitelný poplatek: povlečení (za týden) 5 EUR / osoba, ručníky (za týden) 5 EUR / osoba.
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Na letní pobyty zakoupené do 24.3.2018 Vám stačí uhradit zálohu jen 500,-Kč / osoba.

Villa Yachting se nachází přibližně 650 metrů od pláže a 300 metrů od centra města. Ve velké zahradě je k dispozici malé dětské hřiště a posezení a ve společných prostorách Wi-Fi připojení zdarma. Soukromé parkoviště se nachází cca 350 m od residence.
Vilka nabízí 35 apartmánů s kuchyňským koutem, sociálním zařízením, terasou, trezorem a TV. Apartmány typu bilo pro 2 osoby a bilo pro 4 osoby mají možnost výhled na moře za příplatek směrem k přístavu.
Pobyt s malým pejskem je povolen bez příplatku, nutno nahlásit předem. Vratná kauce není vyžadována, klient je povinen předat apartmán v pořádku a případné škody uhradit.

SABBIADORO je nejrušnějším místem oblíbeného letoviska Lignano a vyznačuje se čilým denním i nočním životem. Promenády lemuje množství restaurací, pizzerií, kaváren, obchodů i luxusních butiků, zároveň zde však najdete i hezké rezidenční zóny klidu s vilkami a rezidencemi a elegantními hotely.
Pláž v Lignano Sabbiadoro má jemný písek. Na pláži si můžete za poplatek vypůjčit slunečníky, lehátka, surfy i šlapadla. Pláž v Lignano Sabbiadoro má i volné části (zdarma) bez slunečníků a lehátek. Moře v Lignanu se postupně svažuje, má mělké dno a je tedy vhodné pro malé děti i neplavce. Moře je čisté o čemž svědčí modrá vlajka. Průměrná teplota vody v měsíci červnu je 21°C, v červenci 26°C, v srpnu 25°C a v září 21°C. Lignano Sabbiadoro nabízí širokou škálu možností ke sportování – tenis, golf, plavání, potápění, jachting, rybaření, windsurfing, bowling, střelba, plážový volejbal, aerobik. Můžete zde strávit celý den v jednom ze zábavních parků jako jsou Aquasplash, Gulliverlandia, Junior Park a Gommosi. Každé pondělí se zde konají typické trhy s mnoha stánky.
Na místě je v italské kanceláři klientům k dispozici český delegát u kterého je možné zakoupit i některý z mnoha nabízených výletů jako jsou : Benátky, Terst, Aquilea, Marano Lagunara, Muslickovy ostrov, Oasa reky Stella.

Ubytování

Apartmán typu Bilo (2 osoby) : místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, terasa, TV, trezor, parkovací místo.

Apartmán typu Bilo výhled na moře (2 osoby) : místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, terasa, TV, trezor, parkovací místo, výhled na moře směrem k přístavu.

Apartmán typu Bilo (4 osoby) : místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a dvě jednolůžka, sociální zařízení, terasa, TV, trezor, parkovací místo.

Apartmán typu Bilo výhled na moře (4 osoby) : místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a dvě jednolůžka, sociální zařízení, terasa, TV, trezor, parkovací místo, výhled na moře směrem k přístavu.

Apartmán typu Trilo (5 osob) : místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení, terasa, TV, trezor, parkovací místo. (Jediný apartmán).

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Lignano Sabbiadoro, Villa Yachting
v cenách od 5 450 Kč do 15 150 Kč