Španělsko - Slunečné pobřeží - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Barcelona vč. let. tax a poplatků cca 5 800 Kč, doprava klimatizovaným autobusem, 6x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 6x polopenze, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 4 200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu za 245 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Zájezd do jižní části Katalánska kombinuje koupání na zlatých plážích slunečného pobřeží Costa Dorada s návštěvou zajímavých míst na pobřeží (významné historické město Tarragona, malebná Peňiscola s hradem nad mořem) i ve vnitrozemí (kláštery Santes Creus a Santa Maria de Poblet, Tortosa).

Stravování

polopenze.

Ubytování

6x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Barcelony, spojení s autobusovou skupinou.

2. den

pobyt u moře. Volných dní můžete využít k individuální návštěvě velkolepého zábavního parku Port Aventura na okraji Salou nebo aquaparku v blízké La Pinedě.

3. den

výlet za "kláštery a vínem" do vnitrozemí Katalánska do vinařské oblasti, která proslula výrobou "španělského šampaňského vína". Návštěva prvního z pozoruhodných klášterů - královského kláštera SANTES CREUS, který je důkazem nebývalé moci církve v dobách středověku. Zastávka v městečku Montblanc. Odpoledne prohlídka nejpůsobivějšího cisterciáckého kláštera Santa Maria de Poblet, který se řadí k nejvýznamnějším památkám v Katalánsku.

4. den

pobyt u moře.

5. den

výlet za historií templářů podél řeky Ebro pod pohoří Serra de Montsant a na Costa del Azahar. Přejezd mezi vápencovými kopci s borovicovými lesy. Návštěva templářského hradu CASTELL DE MIRAVET, který se pyšně tyčí nad údolím řeky Ebro a skýtá panoramatické výhledy. Zastávka v době středověku významném městě TORTOSA s okázalou gotickou katedrálou postavenou na místě mešity. Dále prohlídka historického centra PEŇISCOLY, kterému dominuje hrad postavený templáři ve 13. století. Možnost koupání na krásných písečných plážích Peniscoly.

6. den

pobyt u moře.

7. den

transfer na letiště, odlet z Barcelony do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Španělsko - Slunečné pobřeží - letecky
v cenách od 21 990 Kč