La Palma - La Palma & Teneguía Princess ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Kanárské ostrovy La Palma
Ubytování: La Palma & Teneguía Princess
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 13 termínů
Červen 2018
zobrazit 12 termínů
Červenec 2018
zobrazit 17 termínů
Srpen 2018
zobrazit 18 termínů
Září 2018
zobrazit 16 termínů
Říjen 2018
zobrazit 16 termínů
Listopad 2018
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 625 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4 konferenční sály (až 1000 osob), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, dětský klub (děti 4 - 12 let), malý obchod, služby prádelny, služby lékaře, půjčovna aut a kol, parkoviště (zdarma) . V zahradě se nachází 11 bazénů pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vyhrazená část pro nudisty, dětské hřiště. K relaxaci je možné využít služeb centra SPA Aqua Princess (ozdravné procedury, kosmetika, vířivka, sauna, masáže). Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i noční animační programy.

Jedná se o dva propojené dvoulůžkové pokoje. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby 2 děti. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Popis

Poloha: Na jihozápadním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, poblíž vesničky Las Indias. Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma. Na ostrově La Palma není k dispozici osobně delegát Canaria travel.

Pláž: Pláž La Zamora se nachází cca 1,5 km od hotelu.

Sport a zábava: V hotelu je posilovna, víceúčelové hřiště, stolní tenis, kulečník, mini golf, 6 tenisových kurtů.

Obchody : Obchůdky a restaurace se nachází ve vesnici Las Indias cca 5 km od hotelu a ve vesnici Fuencaliente cca 10 km od hotelu.

 

→ Přejít na 43 termínů dovolené La Palma - La Palma & Teneguía Princess ****
v cenách od 33 300 Kč do 56 490 Kč