Fuerteventura - Suite Atlantis Fuerteventura Resort ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Fuerteventura Corralejo
Ubytování: Suite Atlantis Fuerteventura Resort
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 11 termínů
Říjen 2018
zobrazit 6 termínů
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Na severním pobřeží ostrova, 36 km od letiště, ve městě Corralejo.

Pláž: Hotel se nachází cca 100 m od pláže s jemným bílým pískem. Duny Corralejo jsou vzdáleny cca 1km od hotelu (na pláže jezdí bezplatná kyvadlová doprava).

Sport a zábava: V hotelu je posilovna, v rámci animačních programu - plážový volejbal, tenis, aerobic, surfování, cyklistika. Poblíž hotelu je tenisová škola Tennis College Fuerteventura. Na pláži možnost vodních sportů.

Obchody : V hotelu se nachází supermarket. Další obchody, bary a restaurace jsou cca 700 m od hotelu, v centru města Carralejo.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje během dne.

Ubytování

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací, bary, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, dětské kluby (děti 4 - 12 lety), herna, obchod. V zahradě je 5 bazénů pro dospělé (některé v zimních měsících vyhřívané), 2 dětské bazény, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zóna Premium pouze pro dospělé (kavárna/bar El Dorado Rock Café, chill out zóna s bali lehátky, bazén). Hosté mohou využít služeb Atlantis Wellness Center (masáže, kosmetické služby). Hotel připravuje animační programy pro děti i dospělé.

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené Fuerteventura - Suite Atlantis Fuerteventura Resort ****
v cenách od 30 100 Kč do 69 100 Kč