La Palma - H10 Taburiente Playa ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko La Palma Los Cancajos
Ubytování: H10 Taburiente Playa
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 6 termínů
Září 2018
zobrazit 18 termínů
Říjen 2018
zobrazit 16 termínů
Listopad 2018
zobrazit 10 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Hotel nabízí snídaně a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Ubytování

Hotel má celkem 433 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorech, restaurace, bary, 4 konferenční místnosti (až 325 osob), sauna, masáže, prádelna a parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky, slunečníky a dětské hřiště. Hotel nepravidelně pořádá večerní představení s živou hudbou nebo kulturní programy.

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, ložnice je oddělena od obývací části s integrovaným kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar). Za příplatek je možné objednat suite s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Popis

Poloha: Na jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě v letovisku Los Cancajos. Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma. Na ostrově La Palma není k dispozici osobně delegát Canaria travel.

Pláž: Hotel je situován přímo u moře, písečná pláž s černým lávovým pískem Playa de Los Cancajos se nachází asi 300 m od hotelu.

Sport a zábava: Tenisový kurt (neosvětlený), kulečník.

Obchody : Několik kaváren a obchodů je v blízkosti hotelu, větší nákupní možnosti ve 4 km vzdáleném hlavním městě.

 

→ Přejít na 38 termínů dovolené La Palma - H10 Taburiente Playa ****
v cenách od 24 990 Kč do 40 600 Kč