Hotel Le Acacie ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji na osobu a 7 nocí
používání bazénů (v provozu v závislosti na počasí)
animace a miniklub (v provozu v hlavní sezóně)
parkoviště
plážový servis.
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Popis: Hotel Le Acacie je součástí rozsáhlého komplexu a zahrnuje hotel Le Acacie, apartmány ve vilkách a menších rezidencích. Resort je umístěný v zahradě u pláže v údolí Naregno, na písčitou pláž se dostanete hotelovou zahradou, centra Capoliveri a Porto Azzura jsou od resortu vzdálena několik kilometrů.
Vybavení: Resort Le Acacie má k dispozici recepci, restauraci, plážovou restauraci (nabídka lehčích obědů), americký bar, snack bar na pláži, bazén pro dospělé, malý bazének pro děti, vířivku (všechny tři zmiňované v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, Wi-Fi, dále je zde tenis (za poplatek cca 8 Eur / 45 minut), stolní tenis, horská kola k zapůjčení (do vyčerpání), lukostřelba, animace, miniklub a juniorklub (v provozu v hlavní sezóně, cca od 1.6. do 8.9.), parkoviště, minimarket – bez potravin (v provozu od cca 1.6. do 31.8.). Zvýhodněné ceny na školu plachtění, surfing, potápění a golf, možnost lodních výletů.
Pokoje: Hotelové pokoje jsou v hlavní nebo vedlejší budově, všechny mají balkon nebo malou zahrádku (vyjma pokojů Basic, kde jen některé).
Pokoje Basic – hlavní nebo vedlejší budova, sociální zařízení, telefon, SAT TV, stropní ventilátor, klimatizace, kávovar. 6 pokojů je uzpůsobených pro vozíčkáře, možnost 1 či 2 přistýlek (palanda) na vyžádání. K dispozici na vyžádání též pokoje Baby, které mají menší kuchyňský kout sloužící k přípravě jídel pro nejmenší.
Pokoje Classic – v hlavní nebo vedlejší budově, jsou prostornější a všechny mají přistýlku (též možnost 2 přistýlek formou palandy), sociální zařízení s fénem, telefon, minibar, SAT TV, stropní ventilátor, klimatizace a kávovar.
Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu (pečivo, jogurty, džemy, med, salám, sýr, slanina, vajíčka), večeře (předkrmy, zelenina, sýry a sladkosti formou bufetu, 1. a 2. chod servírovaný). 3x týdně tématické večeře (v hlavní sezóně). Možnost dokoupení plné penze.
Pláž: Písčitá pláž je ve vzdálenosti do 200 metrů podle typu ubytování, plážový servis od 4. řady v ceně (slunečník a 2 křesílka). Vodní sporty (kánoe, šlapadla) za poplatek.
Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce v období od 28.4. do 29.9.2018.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Hotel Le Acacie ****
v cenách od 13 790 Kč do 27 520 Kč