Residence Dei Fiori

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Pronájem apartmánu na 7 nocí
všechny spotřeby, klimatizaci
Wi-Fi
používání služeb hotelu Elba (některé omezeny v závislosti na období), barbecue, parkoviště
ložní a kuchyňské prádlo s týdenní výměnou.
Cena nezahrnuje: Závěrečný úklid (vlastní nebo za poplatek 30 Eur / apartmán typu mono, 40 Eur / apartmán typu bilo – vyjma kuchyňského koutu, ten musí zůstat zanechat uklizený).
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 4 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Popis: Rezidence dei Fiori je malý komplex apartmánů nacházející se v květinové zahradě na ostrově Elba, v zálivu Marina di Campo (cca 10 minut chůze od centra s mnoha obchůdky, bary, a restauracemi). Pláž s jemným pískem je od komplexu vzdálena cca 300 m.
Vybavení: Rezidence dei Fiori nabízí recepci s trezorem, parkoviště, komplex je součástí hotelu Elba, klienti rezidence můžou využívat menší hotelový bazén (v provozu v závislosti na počasí), restauraci a bar v době otevření hotelu, barbecue, prádelnu (5 Eur/praní), Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech (mimo hlavní sezónu mohou být některé služby omezené), parkoviště.
Apartmány: Všechny apartmány jsou klimatizované, vybavené TV, telefonem, sociálním zařízením s fénem a balkonem nebo terasou.
Typ A – mono pro 2 osoby – ložnice s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, apartmán je umístěn v přízemí
Typ B – mono pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí a dvěma jednolůžky, kuchyňský kout, a apartmán je umístěn v přízemí nebo 1.patře
Typ C – bilo pro 5 osob – ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, trezor, 2 sociální zařízení a 2 terasy, v přízemí. Pokoje nejsou zcela oddělené, výška zdiva nedosahuje stropu.
Stravování: Bez stravování.
Pláž: Písčitá pláž, jedna z největších a nejhezčích na ostrově, je ve vzdálenosti cca 300 m od apartmánů. Pro hotelové hosty speciální ceny v nedalekém potápěčském centru, vzdáleném cca 400 m.
Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce v období od 21.4. do 7.10.2018.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Residence Dei Fiori
v cenách od 9 240 Kč