Alba Adriatica - Rezidence Riccione ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Alba Adriatica
Ubytování: Rezidence Riccione
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; centrální klimatizaci (je spuštěna v době 12:00 - 16:00 hod a 19:00 - 23:00 hod); wi-fi připojení; parkovací místo; plážový servis od 5. řady (1x slunečník, 1x lehátko, 1x křesílko); spotřebu energie a vody; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.600 Kč / osoba, svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt; závěrečný úklid 40 Eur / apartmán / pobyt (kuchyňský kout musí být zanechán čistý). Ostatní příplatky placené na místě: dětská postýlka 20 Eur / týden, přistýlka 30 Eur / týden; v rezidenci jsou dovolena zvířata, klienti potom hradí vyšší poplatek za závěrečný úklid ve výši 70 Eur / apartmán / pobyt
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Itálie, Alba Adriatica; nově postavená apartmánová rezidence Riccione se nachází necelých 50 m od pláže, v těsné blízkosti pěší promenády a centra městečka. Rezidenci tvoří 16 apartmánů, z toho 2 s bezbarierovým přístupem.

Pláž: 30 m, písčitá pláž s jemným pískem stříbrné barvy v délce 3 km, pozvolný vstup do moře je vhodný také pro malé děti. V ceně pobytu je zahrnut plážový servis od 5. řady - 1x slunečník, 1x křesílko a 1x lehátko na každý apartmán.

Vybavení: výtah, pračka na žetony, parkovací místo, wi-fi připojení k internetu

Sport a zábava: koupání a vodní sporty na pláži; půjčovna plavidel; procházky podél palmové promenády, cyklostezka vhodná také pro in-line brusle (15 km), jogging, plážový volejbal, nohejbal, košíková. K dispozici jsou také tenisové kurty, golfová hřiště a minigolf. Aquapark Onda Blu (5 km); pro děti je zde hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky. Společenské vyžití nabízí kavárny, bary, restaurace a pizzerie, které zvou k posezení a tanci. Děti ocení především stánky se zmrzlinou.

Poznámka : v ceně není zahrnuto ložní prádlo a ručníky, je nutné mít vlastní. Apartmán BILO4 B = apartmán BILO s balkonem, BILO4 = apartmány BILO bez balkonu.

Stravování

vlastní

Ubytování

rezidence poskytuje ubytování v moderně zařízených studiích a apartmánech pro 2 až 6 osob. Studio MONO4 - jednopokojové studio s manželským lůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Apartmán BILO4 - 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnst s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon (3 apartmány typu BILO jsou bez balkonu za nižší cenu). Apartmány typu B = s balkonem. Apartmán TRILO6 - 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a centrální klimatizací (funguje v časech 12:00 - 16:00 hod a 19:00 - 23:00 hod).

Doprava

vlastní doprava, autobusová doprava

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Alba Adriatica - Rezidence Riccione ***
v cenách od 1 880 Kč do 9 050 Kč