Ostrov Krk - Malinska - Apartmány Malinska ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Kvarner
Ubytování: Apartmány Malinska
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí; registrační poplatek; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; na vyžádání: klimatizace a domácí zvíře
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, ostrov Krk, letovisko Malinska ve stejnojmenné zátoce na severozápadním pobřeží ostrova; apartmánové domy se nachází v různých vzdálenostech od centra a v rozmezí 20 m - 1,2 km od pláže v místních částech Malinska, Porat, Vantačići a Sv. Vid (vzdálenosti budou upřesněny při poptávce)

Pláž: 20 m - 1,2 km, pláže z drobných kamínků, z části jsou tvořeny betonovými platy na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les na okrajích pláží poskytuje ochranu před sluncem. Mezi nejznámější pláže patří Porat s oblázky a betonovými plochami, Rupa v blízkosti města Malinska a Draga, která je vhodná pro děti.

Vybavení: apartmány odpovídají tříhvězdičkové kategorii, ale jejich vybavení se může lišit. Součástí apartmánů je zpravidla jedno parkovací místo, balkon nebo terasa, venkovní posezení s grilem a připojení k internetu (nelze garantovat). V kuchyni je základní vybavení pro daný počet osob (skleničky, talíře, příbory, hrnce apod.), vařič a lednička. Další vybavení dle konkrétní nabídky a jednotlivých domů.

Sport a zábava: sportovní rybolov, potápění, jachting, pronájem vodních skútrů, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, cyklistika. Přes léo se zde koná množství kulturních akcí - každoroční festival lidových písní a tanců (první srpnová neděle), 23. července probíhá lidová slavnost k svátku sv. Apolináře - patrona Malinské, a doporučujeme třeba také festival Malinská noc na konci července. Od půlky června zhruba do poloviny září se zde koná Kulturní léto v Malinské plné různých pěveckých a hudebních vystoupení.

Stravování

vlastní

Ubytování

apartmány Malinska nabízí ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-8 osob, které se liší počtem místností. Studio MONO2 - jednopokojové studio se dvěma lůžky a kuchyňkou, koupelna. Apartmán BILO3 - 1 ložnice (dvě nebo tři lůžka), kuchyňka s případnou přistýlkou, koupelna. Apartmán BILO4 - dvoulůžková nebo třílůžková ložnice, obývací místnost s přistýlkou pro 1-2 osoby (např. rozkládací gauč), kuchyňka, koupelna. Apartmán TRILO5/6 - apartmán se 2 ložnicemi, jednou nebo dvěma přistýlkami v obývacím pokoji nebo ložnicích, kuchyňkou, koupelnou. Apartmán QUADRILO7/8 - tři ložnice, obývací pokoj s přistýlkami, kuchyňka, koupelna. Většina apartmánů je vybavena TV, wi-fi připojením a balkonem nebo terasou s posezením.

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Ostrov Krk - Malinska - Apartmány Malinska ***
v cenách od 1 780 Kč do 4 810 Kč