Ostrov Krk - Baška - Villa Corinthia ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Kvarner
Ubytování: Villa Corinthia
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování bez stravy na 7 nocí; klimatizaci; wi-fi připojení; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 1,10 Eur / osoba od 18 let / den, 0,55 Eur / dítě 12-18 let / den; ekologická taxa 0,3 Eur / osoba / den; registrační poplatek 2,5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky: parkovné 2 Eur / auto / den; dětská postýlka 7 Eur / den; domácí zvíře 10 Eur / den (na vyžádání, max 1 zvíře v apartmánu)
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, Baška; vily s apartmány se nacházejí v zahradě, jen 100 m od pláže, 300 m od centra letoviska a jen 50 m od hotelu Corinthia

Pláž: 100 m, letovisko Baška má velmi krásnou a populární pláž v široké zátoce podél celého městečka, pláž tvoří droboučké oblázky a hrubý písek. Na pláži tobogán, sprcha se sladkou vodou, plážový servis (za poplatek), na okraji zátoky mimo letovisko je naturistická pláž.

Vybavení: zahrada s grilem, wi-fi připojení, klimatizace, parkoviště (za poplatek 2 Eur / auto / den), hosté apartmánů mohou využívat zařízení v hotelu Corinthia - bazén, fitness centrum, směnárna, restaurace, za příplatek wellness centrum, sauna, masáže

Sport a zábava: v místě vlastivědné muzeum, tobogán na pláži, vodní a plážové sporty, potápění, podmořský rybolov, windsurfing, jachting, tenis, bowling, fotbal, minigolf, stolní tenis.

Poznámka : v termínech do 9.6.2018 a od 8.9.2018 je zahrnuta sleva 7=6. V termínu 16.6. - 8.9.2018 pobyt min. 7 nocí, v termínu 7.4. - 16.6.2018 a 8.9. - 22.10.2018 pobyt min. 4 noci.

Stravování

vlastní

Ubytování

vilky Corinthia poskytují ubytování bez stravy v apartmánech pro 2 - 4 osoby. Apartmán BILO4 se rozkládá na dvou patrech: v přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka s jídelním stolem a terasa s posezením, v patře je umístěna ložnice pro 2 osoby s manželskou postelí, koupelna a balkon. Apartmán je dále vybaven klimatizací, wi-fi připojením, trezorem a sat. TV.

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Ostrov Krk - Baška - Villa Corinthia ***
v cenách od 2 870 Kč