Ostrov Krk - Baška - Apartmány Baška ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Kvarner
Ubytování: Apartmány Baška
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování bez stravy na 7 nocí; pobytovou taxu; klimatizaci (pouze některé apartmány, viz ceník); spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: ekologická taxa 0,3 Eur / osoba / den; registrační poplatek 2,5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky: domácí zvíře 6 Eur / den (na vyžádání, max 1 zvíře v apartmánu)
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: ostrov Krk, Baška; privátní apartmány jsou rozmístěny v letovisku Baška a jeho okolí, v různých vzdálenostech od centra a přibližně 300 - 600 m od moře

Pláž: 300 - 600 m, letovisko Baška má velmi krásnou a populární pláž v široké zátoce podél celého městečka, pláž tvoří droboučké oblázky a hrubý písek. Na pláži tobogán, sprcha se sladkou vodou, na okraji zátoky mimo letovisko je naturistická pláž.

Vybavení: většina domů je vybavena parkovacími místy, připojením k internetu, klimatizací (za příplatek) a venkovním posezením s grilem (nelze garantovat)

Sport a zábava: v místě vlastivědné muzeum, tobogán na pláži, vodní a plážové sporty, potápění, podmořský rybolov, windsurfing, jachting, tenis, bowling, fotbal, minigolf, stolní tenis.

Poznámka : v termínu 30.6. - 8.9.2018 pobyt min. 7 nocí (SO-SO), mimo hlavní sezónu pobyt min. 4 noci s nástupem kterýkoli den v týdnu; v termínech do 30.6.2018 a od 8.9.2018 zahrnuta sleva 7=6

Stravování

vlastní

Ubytování

privátní apartmány Baška poskytují ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2 - 6 osob. Studio MONO2/4 - jeden pokoj pro 2-4 osoby s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Apartmán BILO2/4 - jedna ložnice pro 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně i přistýlkou, vlastní sociální zařízení. Apartmán TRILO6 - dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení. Většina apartmánů je vybavena také balkonem nebo terasou s venkovním posezením. Studia a apartmány s klimatizací za příplatek (na vyžádání).

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Ostrov Krk - Baška - Apartmány Baška ***
v cenách od 1 790 Kč do 8 160 Kč