Poreč - Zelena Laguna - Hotel Delfin **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Poreč Zelena Laguna
Ubytování: Hotel Delfin
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, pobytová taxa, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, animační programy 3.6.-1.9.2018, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Hotel, tvořený několika budovami, je situovaný uprostřed krásného piniového háje na slunečném poloostrůvku Zelena laguna, asi 50 m od moře a asi 5 km od centra letoviska Poreč. Pláž a sportovní centrum se nacházejí bezprostředně před hotelem a nabízejí stín borovic nebo opalování na trávnících i v zastíněných intimních zátokách.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od hotelu.

asi 5000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: asi 50 m od hotelu, s betonovými plochami na opalování. Na pláži je bar, sprchy a možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Pláž byla oceněná Modrou vlajkou. Asi 500 m od hotelu je k dispozici FKK pláž.

Vybavení: Recepce, směnárna, restaurace, aperitiv bar, trezor na recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), TV místnost, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu, hlídané parkoviště (za poplatek). Najdete zde bohaté vyžití - animační programy, miniklub pro děti, taneční večery, živá hudba (animační programy, miniklub a taneční večery pouze v období 5.6.-2.9.), masáže, kadeřník, fitness, plážový volejbal, fotbal, minigolf, tenis, stolní tenis, bowling, půjčovna vybavení pro vodní sporty a půjčovna kol, potápěčský klub.

Sport a zábava: Venkovní bazén, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, petanque, squash, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovny šlapadel a člunů, během sezóny animační program.
Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu, který je otevřen od léta 2014. Tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Upozornění: z některých pokojů orientovaných na mořskou stranu není vidět na moře (vzrostlé stromy, přízemí).

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu (nápoje nejsou v ceně zahrnuty). Možnost dokoupení plné penze. Poznámka: všechny osoby v pokoji musí mít stejný typ stravy, tzn. buď polopenzi, nebo plnou penzi.

Ubytování

Hotel Delfin nabízí příjemné ubytování hotelového typu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Hotel Vám nabízí možnost ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením a telefonem. Některé pokoje jsou s balkonem a s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje jsou menší, v případě pokoje s přistýlkou se jedná o skládací lůžko (vždy na vyžádání). V nabídce jsou také rodinné pokoje pro 4 osoby (jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1

Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem.

P 1/1 B

Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.

P 1/2

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením a telefonem.

P 1/2 B

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.

P 1/2+1 B

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Přistýlka = skládací lůžko (na vyžádání).

P 1/2 BM

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

P 1/2+1 BM

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu. Přistýlka = skládací lůžko (na vyžádání).

P 1/4 B

Obsazenost 4 osoby, rodinný pokoj - dva propojené dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, telefon a balkon.

P 1/4 BM

Obsazenost 4 osoby, rodinný pokoj - dva propojené dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, telefon a balkon. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Poreč - Zelena Laguna - Hotel Delfin **
v cenách od 5 290 Kč do 9 190 Kč