Pag - Povljana - Kemp Porat - stany **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Kemp Porat - stany
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie a vody, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový stan s kuchyňkou: 48
Přistýlka: 24
Celkem osob: 72

Kemp Porat nabízí ubytování stanového typu. Kemp Vám nabízí možnost ubytování ve čtyřlůžkových stanech s možností 1-2 přistýlek. Bližší popis každého typu stanu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

1/2+1Kstan

S kuchyňkou, obsazenost 2 až 3 osoby, jedna ložnice pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, která je ve čtyřlůžkovém stanu se 2 ložnicemi a společnou kuchyňkou se základním vybavením pro vaření. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, šatní skříň, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel. Klient dává souhlas s doobsazením druhé ložnice jinými klienty CK.

1/4+2Kstan

s kuchyňkou, obsazenost 2 až 6 osob, stan s kuchyňkou se základním vybavenímpro vaření a se 2 dvoulůžkovými ložnicemi pro 4 osoby s možností 1-2 přistýlek. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, šatní skříň, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel.

Popis

Poloha: Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.

Vzdálenost od moře : asi 150 m od kempu.

asi 1 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře.
Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Recepce a informační služby, sociální zařízení a sprchy jsou v jedné budově. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu, parkování za poplatek.

Sport a zábava: V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH BUNGALOVECH a MOBILHOMECH, KTERÉ KEMP PORAT TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18HR0006 (Kemp Porat - bungalovy) nebo 18HR0008 (Kemp Porat - mobilhomy).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Pag - Povljana - Kemp Porat - stany **
v cenách od 1 028 Kč do 2 640 Kč