Biograd na Moru - Kemp Mia-mobilhome ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Kemp Mia-mobilhome
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma. Strava probíhá v nedalekém Penzionu Tomi.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový mobilhome: 11
Přistýlka: 22
Celkem osob: 66

Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi (v jedné ložnici je manželské lůžko, ve druhé ložnici buď 2 ododělená lůžka nebo palanda) a rozkládacího lůžka (vhodné pro děti do 12 let) v obytné části, vybavená kuchyňka, klimatizace (za poplatek), vlastní soc. zařízení. Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem. Bližší popis mobilhomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME4+2

Obsazenost 4 až 6 osob, mobilhome s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro děti do 12 let). Dvě samostatné ložnice, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace (za poplatek), venkovní posezení. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.

Popis

Poloha: Rodinný kemp se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska. Mobilhomy jsou rozloženy ve stínu stromů. Nedaleko se nachází známá pláž, která je oblíbená mezi dětmi i dospělými. Na pláži je tobogán, spousta vodních atrakcí a sportovního vyžití. Ideálním místem na procházku je malebné historické centrum, vzdálené asi 400 m od kempu.

Vzdálenost od moře : asi 400 m od kempu.

asi 400

Pláž: Oblázková: vzdálená od kempu asi 400 m. Rozlehlá pláž Dražica s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou, tobogán. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou. Pozvolný vstup do moře.
Oblázkovo-písčitá: vzdálená od kempu asi 600 m. Překrásná pláž "Soline" s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení: Recepce, sociální zařízení na standardní úrovni, parkování a Wi-Fi (za poplatek) . Ve městě jsou kavárny, restaurace a obchody.

Sport a zábava: V blízkosti tenisové kurty a plážové vyžití, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou (ZDARMA), vodní lyžování, potápění, windsurfing, půjčovna vodních skútrů a loděk, beach volejbal, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové jízdy vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, vodní atrakce, dětské hřiště.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Biograd na Moru - Kemp Mia-mobilhome ***
v cenách od 1 352 Kč do 4 890 Kč