Agios Georgios - hotel Athena ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Korfu Agios Georgios
Ubytování: hotel Athena
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den
zobrazit 6 termínů
Červen 2018
zobrazit 6 termínů
Červenec 2018
zobrazit 8 termínů
Srpen 2018
zobrazit 7 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

v ceně polopenze. Snídaně jsou formou kontinentálního bufetu a večeře jsou servírované menu o 4 chodech - výborná řecká domácí kuchyně.

Polopenze

Ubytování

Vybavení hotelu : hostům je k dispozici recepce s trezory, salonek s televizorem a venkovní restaurace s výbornou kuchyní a nádherným výhledem na moře. Využívat můžete také nedávno vybudovaný bazén ve tvaru srdce s lehátky a slunečníky zdarma. Wifi připojení ve společných prostorách hotelu zdarma.

velmi pěkné hotelové pokoje jsou zařízené v pastelových barvách, mají vlastní sociální zařízení, balkon a jsou vybavené lednicí, TV, klimatizací zdarma, fénem a část pokojů má částečný výhled na moře. Možnost jedné přistýlky.

Doprava

Letecky

Svozová místa : Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Popis

Poloha: menší rodinný hotel se nachází u jedné z nejhezčích pláží na ostrově, která je dostupná přes nepříliš rušnou místní komunikaci. Ubytování v hotelových pokojích s polopenzí.

Pláž: Pláž oceněná tzv. "Modrou vlajkou" pouze přes silnici.

Sport a zábava: Zábava : v blízkosti hotelu obchůdky a taverny, v některých možnost komunikace v češtině. Nedaleko herna bowlingu. V okolí plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.

nas_tip : Velmi pěkné ubytování, s výbornou polopenzí - řecká domácí kuchyně, kterou připravuje milá paní majitelka. Příjemný bazén ve tvaru srdce.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Agios Georgios - hotel Athena ***
v cenách od 13 279 Kč do 20 990 Kč