Korfu - hotel Alkyon ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Řecko Korfu Agios Georgios
Ubytování: hotel Alkyon
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, all inclusive, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, Výhled na moře 500 Kč/osoba - lze pouze u dvoulůžkových pokojů a dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, počet pokojů je omezen
zobrazit 9 termínů
Červen 2018
zobrazit 10 termínů
Červenec 2018
zobrazit 12 termínů
Srpen 2018
zobrazit 11 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

formou all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají v příjemné klimatizované hotelové restauraci. Během dne drobné občerstvení v baru u bazénu (tousty, minipizza, sendviče, sušenky). Nápoje místní výroby, víno, nealkoholické nápoje, pivo, káva a čaj jsou servírovány rovněž na baru u bazénu, a to v době
od 10:00 do 21:00.

All inclusive

Doprava

Letecky

Svozová místa : Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Popis

Poloha: rodinný hotel postavený v klasickém řeckém stylu se nachází cca 30 m od nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pláž: nádherná písečná pláž pouze 30 m od hotelu.

Sport a zábava: Zábava : v blízkosti oblíbené taverny a obchůdky, v některých je možná komunikace i v češtině, herna bowlingu. V okolí plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.

nas_tip : Oblíbený hotel s all inclusive přímo u nádherné pláže. Výhodou lednice, TV a klimatizace v ceně. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti.

Ubytování

Vybavení hotelu : recepce s trezory pro hosty, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, brouzdaliště pro děti s dětským koutkem, bar u bazénu. V hotelovém baru velkoplošná TV. V prostorách recepce, restaurace a baru u bazénu možnost připojení k wifi zdarma.

dvoulůžkové zrekonstruované nebo nově postavené pokoje s možností až dvou přistýlek mají klimatizaci zdarma, vlastní sociální zařízení, malou ledničku, TV s příjmem ČT 24, telefon a balkon nebo terasu. Fén k zapůjčení na recepci zdarma. Přistýlka pro dospělou osobu je formou dodatečného lůžka, pro děti rozkládací lůžko a ve 4lůžkových pokojích palanda.

 

→ Přejít na 13 termínů dovolené Korfu - hotel Alkyon ***
v cenách od 14 159 Kč do 23 590 Kč