Petrčane - Hotel Pinija

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Hotel Pinija
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování za osobu, 7x polopenzi, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění léčebných výloh a storna záhzdu, služby delegáta
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 4 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Přímo u pláže

Vybavení: recepce, dětský klub, diskotéka, směnárna, internet, restaurace, bar, masáže, pizzerie, sauna, terasa, tenisové kurty, parkoviště.

Sport a zábava: plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění, fitness, dětské hřiště, vodní sporty, bazén, minigolf, půjčovna loděk, vodní sporty, šlapadla, šnorchlování, půjčovna kol.

vstup do SPA ZÓNY 7,- EUR/3 hodiny

Ubytování

Vybavení pokojů : Hotel Pinija**** je plně klimatizovaný, má tři křídla, která jsou spojena recepcí. Hotel disponuje 300 pokoji a 6 pokoji pro tělesně postižené. Krásné město Zadar je vzdáleno cca 10 km a historické městečko Nin cca 5 km. Blízká vesnice Petrčane je vzdálena asi 5 minut pěšky.
Hotel nabízí tyto služby: recepce, restaurace s možností vegetariánské stravy, směnárna, internetový koutek, prodejna suvenýrů, taverna, pizzeria-gril, bar na pláži, disco klub, vnitřní bazén se sladkou vodou (v období od 16.6. do1.9. 2018 je uzavřený.) venkovní bazén s hydromasáží , sauna, fitness, solárium, masáže, kosmetický salón, dětské hřiště, stolní tenis, 3 tenisové kurty, mini golf, plážový volejbal, půjčovna kol i veškerých plážových rekvizit, hotelové animace.(16.6.-1.9.2018 ) U hotelu je velké hlídané parkoviště (zdarma).
dvoulůžkové pokoje CLASSIC - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky. Pokoje nemají balkon a jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a fénem , klimatizací, LCD SAT TV, telefonem , internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)
rodinné pokoje CLASSIC - dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. Pokoje nemají balkon a jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a fénem , klimatizací, LCD SAT TV, telefonem , internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)
dvoulůžkové pokoje PREMIUM - pokoje v roce 2015 rekonstruované s možností jedné přistýlky. Pokoje mají balkon a jsou moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem, klimatizací, LCD SAT TV, telefonem, internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)
dvoulůžkové pokoje PREMIUM SMĚR MOŘE - pokoje v roce 2015 rekonstruované s možností jedné přistýlky. Pokoje mají balkon a jsou moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem, klimatizací, LCD SAT TV,telefonem ,internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)
rodinné pokoje PREMIUM SMĚR MOŘE - pokoje v roce 2015 rekonstruované s možností dvou přistýlek. Pokoje mají balkon a jsou moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem,klimatizací, LCD SAT TV telefonem, internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)
Možnost jednoulůžkových pokojů CLASSIC a PREMIUM.
Hotel má k dispozici několik pokojů speciálně upravených pro invalidní hosty. Celý hotel je bezbariérový, včetně přístupu na pláž a do moře.
Stravování: polopenze - snídaně a večeře jsou formou bufetu - švédské stoly. Možnost dokoupení obědů za 300 Kč/osobu/den
Pláž přímo u hotelu je přírodní kamenitá, místy oblázkovo-písčitá, se sprchami, díky pinijovému háji vždy chráněná před větrem a velkými vlnami. Z hotelu se organizuijí polodenní i celodenní výlety. V blízkosti hotelového komplexu je i malé přístaviště pro malé sportovní čluny.
V hotelu je nově postavené Wellness centrum & Spa "Marea " . Můžete zde využívat relaxační zónu s pohledem na moře, finskou saunu, parní saunu, ledovou fontánu a relaxační místnost se zdí z himalájské soli. To vše za 7 Eur za osobu za 3 hodiny.
Můžete si zde dopřát i různé lázeňské procedůry, masáže, pedikuru, manikuru. Tyto procedůry se platí. V letních měsících se masáže dělají venku.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.3.2018.
Sleva za včasný nákup se nevztahuje na termíny do 7.4. a od 15.9.2018, kde je již zahrnuta sleva 7=5 v ceně pobytů na 7 nocí a v termínech 7.4.-9.6.2018 a 8.9.-15.9.2018 , kde je již zahrnuta sleva 7=6 v ceně pobytů na 7 nocí.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
PŘÍJEZDY MOŽNÉ KAŽDÝ DEN ( v termínech 16.6.-25.8. min počet 5 nocí , v termínech 2.6.-16.6. a 25.8.-8.9. 3 noci, v ostatních termínech 2 noci

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Petrčane - Hotel Pinija
v cenách od 7 304 Kč do 17 710 Kč