Kyrenia - Le Chateau Lambousa

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Kypr Severokyperská turecká republika
Ubytování: Le Chateau Lambousa
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Ercan - Praha /mezipřístání v Antalyi/, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Severní Kypr

Pláž: Tento jedinečný hotel s unikátní architekturou se nachází přímo ve vesničce Lapta, cca 12 km od města Kyrenia a 55 km od letiště Ercan. Vlastní písečná pláž je dostupná přes místní komunikaci. Hotel disponuje bazénem s krásnou zahradou.
Písečná pláž s lehátky, ručníky a slunečníky ZDARMA, přístupná přes místní komunikaci . Vstup pozvolný z pláže nebo z mola.

Stravování

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.
ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, rozlévané alkohlické a nealkoholické nápoje místní výroby v hlavním baru 10:00-23:00 hod a v plážovém baru 11:00-18:00 hod. Lehký odpolední snack na bazénovém baru.

Ubytování

Bungalovy s terasou nabízí možnost až dvou přistýlek a jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, klimatizací, TV/SAT, trezorem a minibarem za poplatek.
Pokoje s možností jedné přistýlky v hlavní budově jsou stejně zařízené jako bungalovy, ale luxusněji vybavené.

Vybavení hotelu : Vstupní hala s recepcí, restaurace, hlavní bar a bar plážový, 3 venkovní bazény, dětské hřiště, tenisové kurty, konferenční místnosti, welnes,fitnes, internet v lobby ZDARMA.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Kyrenia - Le Chateau Lambousa
v cenách od 11 490 Kč do 19 100 Kč