Palau - ostrovní perla Mikronésie s výlety

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Mikronésie
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka vč. let. tax a poplatků cca 30 000 Kč, transfer z/na letiště, 9x nocleh v hotelu, 9x polopenze, výlety dle programu včetně dopravy, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 715 Kč, za 80 000 Kč za 1 315 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

V roce 2018 s námi můžete navštívit vzdálený ráj na zemi - oblast Mikronésie, kde jsme ubytováni na hlavním ostrově Koror, který bude pro nás základnou pro další výlety, a kde lze absolutně relaxovat v klidném prostředí u fantastické pláže s bílým korálovým pískem. V ceně jsou již výlety na nejzajímavější místa tohoto kouzelného ostrova, např. na severní ostrov Babeldaob s džunglí a jedinečnými vodopády, budeme se procházet po báječných plážích Mikronésie, ochutnáme šnorchlování s fantastickým podmořským světem. Ubytováni jsme v ****hotelu na pláži na hlavním ostrově, kde najdeme jedinečné zázemí v útulných 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, zajištěna je báječná polopenze. Určitě budete potěšeni i hotelovou pláží, bazénem či fitnessem.

Stravování

polopenze

Program zájezdu

1. den

z ČR odlet dle letového řádu.

2. den

2. - 3. den: přílet na PALAU, transfer na hotel. Ubytování dle možnosti hotelu a procházka po krásné bělostné pláže přímo u hotelu, koupání, lenošení, večeře.

4. den

snídaně, seznámení s hlavním městem státu PALAU - KOROR. Navštívíme EPISONOVO MUZEUM, kde najdeme sbírku tradičního palauského umění. Přesuneme se na prohlídku NÁRODNÍHO MUZEA a později nás čeká i menší akvárium s popisky. Fakultativně ještě stihneme tradiční oběd a poté již přesun na hotel, večeře.

5. den

snídaně, celodenní volno u moře, relaxace, možnost zajištění fakultativně výlet do severní části ROCK ISLAND, večeře.

6. den

snídaně, dopoledne odjezd do přístavu, odkud se lodí přesuneme na severní ostrov BABELDAOB, půjdeme jednoduchý procházkou k vodopádům NGATPANG skrz divokou džunglí s jedinečnou faunou i flórou, nahlédneme k tajemným kamenným monolitům, později se odpoledne vykoupeme v křišťálovém moři a již nás čeká odjezd zpět na hotel, večeře.

7. den

snídaně, celodenní volno u moře na pláži před hotelem, večeře.

8. den

snídaně, celodenní výlet na ostrov PELELIU - dějiště jedné z nejkrvavějších bitev v Pacifiku. Uvidíme tanky americké, ale i japonské, které zde zůstaly po jedné z nejkrvavějších bitev v Pacifiku, budeme se toulat po jedné z nejkrásnějších pláží Mikronésie ORANGE BEACH, dále vystoupáme na nejvyšší místo ostrova. Tento výlet zaujme i vás, kteří nejste příznivci válek a zbraní. Přejezd na hotel a večeře.

9. den

snídaně, celodenní volno u moře na pláži před hotelem, večeře.

10. den

snídaně, celodenní volno u hotelu, relaxace v moři. Pro zájemce fakultativně výlet na šnorchlování u hlubokého útesu BIG DROP OFF s absolutně fantastickým podmořským světem a samozřejmostí je i oběd - barbecue, večeře.

11. den

snídaně, pronajatým vozem prozkoumáme báječný ostrov BABELDAOB již podruhé. Postupně shlédneme "nové" hlavní město, koukneme i do tradičního domu "BAI". Určitě vás nadchne i záhadný kámen STONE FACE, které tak trochu připomínají sochy z Velikonočního ostrova. Na konec cesty nás ještě čekají největší vodopády Mikronésie - NGARDMAU. Po cestě uvidíme starou japonskou železnici. Poté přejezd na ubytování, večeře.

12. den

snídaně, poslední volno u moře nebo fakultativně výlet na ostrov MILKY WAY. Večeře.

13. den

dle letového řádu odjezd na letiště a odlet do ČR s příletem večer nebo 14. den ráno.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Palau - ostrovní perla Mikronésie s výlety
v cenách od 79 990 Kč