Lanzarote - H10 Lanzarote Princess ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Lanzarote Playa Blanca
Ubytování: H10 Lanzarote Princess
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 7 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Na jihu ostrova, 40 km od letište, v centru letoviska Playa Blanca.

Pláž: Pláž se žlutým pískem Playa Dorada je vzdálena približne 300 m od hotelu.

Sport a zábava: Posilovna, tenisový kurt, hrište na volejbal, minigolf, pétanque, kulecník, stolní tenis a venkovní šachy.

Obchody : V blízkosti hotelu je velké množství ruzných obchudku a restaurací, vetší nákupní možnosti jsou v cca 500 m vzdáleném mestském centru.

Stravování

Snídane, obedy a vecere jsou formou švédských stolu v hotelové restauraci. Za príplatek je možné objednat program all inclusive který zahrnuje plnou penzi, lehké obcerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby behem dne.

Ubytování

Hotel nabízí v jedné trípatrové budove celkem 407 pokoju (nekteré uzpusobeny pro osoby telesne postižené). Hostum je k dispozici vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi pripojení k internetu v lobby baru, 3 restaurace a bary, spolecenská místnost, detský klub Daisy (deti 3 - 12 let), kadernictví, masáže, obchody, pujcovna aut. V zahrade jsou 2 bazény pro dospelé (jeden v zimním období vyhrívaný), detské brouzdalište, vyhrívaný krytý bazén s lehátky (6 x 12m), bazénový bar, slunecní terasy s lehátky a slunecníky, detské hrište. Zkušený tým animátoru pripravuje pro deti i dospelé denní i vecerní animacní programy.

Základní vybavení má stejné jako dvoulužkový pokoj, ale je prostornejší. Minimální obsazenost – 2 dospelé osoby. Maximální obsazenost – 3 dospelé osoby a 1 díte nebo 2 dospelé osoby a 2 deti (vcetne detí do 2 let).

Základní vybavení má stejné jako dvoulužkový pokoj, ložnice je vetšinou oddelena od obývacího prostoru dvermi. Minimální obsazenost – 2 dospelé osoby. Maximální obsazenost – 3 dospelé osoby nebo 2 dospelé osoby a 2 deti (vcetne detí do 2 let).

 

→ Přejít na 11 termínů dovolené Lanzarote - H10 Lanzarote Princess ****
v cenách od 27 900 Kč do 50 900 Kč