Apartmány San Benedetto del Tronto, Palmová riviéra

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Palmová riviéra
Ubytování: Apartmány San Benedetto del Tronto, Palmová riviéra
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní nebo Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní nebo Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování v apartmánu
Cena nezahrnuje: autokarovou dopravu
pojištění
ložní prádlo
Poplatky placené na místě: závěrečný úklid dle typu bytu 40 - 50 EUR (možnost úklidu samotnými klienty vlastními čistícími prostředky), kauce 100 EUR.
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Letovisko San Benedetto del Tronto je součástí tzv. Palmové riviéry, která je typická pro svoje písečné pláže s jemným pískem, lemované krásnými vzrostlými palmami a oleandry podél pobřežní promenády. Promenáda slouží i jako cyklostezka nebo stezka pro bruslaře na kolečkových bruslích.

Stravování

bez stravy, možnost vaření v kuchyňce apartmánu

Ubytování

Apartmány se nacházejí v různých částech letoviska v konkrétních apartmánových domech: Bilo 4, apartmán Bissolati (4 osoby) - apartmán se nachází 200 m od pláže. 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, TV, kuchyňský kout, koupelna a balkon. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení apartmánu, nutno mít vlastní s sebou. Trilo 6, apartmán Ferrucci (6 osob) - apartmán se nachází 10 m od pláže a 180 metrů od pěší promenády. Tento apartmán se nachází v 1. Patře a má 1 ložnici s manželským lůžkem, 1 ložnici s palandou, obývací místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem, koupelnu s WC, terasu s výhledem na moře. Apartmán je vybaven TV a pračkou. Quadri 7, apartmán Cefalonia (7 osob) - apartmán se nachází 180 m od pláže a 180 m od pěší promenády. Toto ubytování se nachází v přízemí s vlastním vchodem a má ložnici s manželským lůžkem, ložnici s 1 lůžkem a s 1 vysunovacím lůžkem, ložnici s rozkládacím dvoulůžkem, obývací místnost s gaučem pro 1 osobu, kuchyňku, 2 koupelny s WC (1x se sprchou a 1x s vanou), velkou terasu a vlastní zahradu. Dále je vybaven TV a pračkou.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Apartmány San Benedetto del Tronto, Palmová riviéra
v cenách od 6 490 Kč do 28 990 Kč