Sellia Marina - Villaggio Borgo degli Ulivi ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Kalábrie Sellia Marina
Ubytování: Villaggio Borgo degli Ulivi
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu tam a zpět
ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
hodinová lekce jógy každý den pobytu
plážový servis
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Pobytovou taxu: V červenci a srpnu ve výši 2 Eura / os. / den, v červnu a září ve výši 1,50 Eura / os. / den. Platba se hradí při příjezdu na recepci. Pobytovou taxu platí všechny osoby od 10 roků. Osoby nad 65 roků platí 50%
Hotel: možnost připlacení obědů
Apartmány: možnost připlacení polopenze, zapůjčení povlečení i ručníků
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Rezort Borgo degli Ulivi se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u široké písečné pláže s vlastním plážovým servisem (slunečník a plážové křeslo zdarma). Ubytovací část dělí od pláže jen piniový háj. Villaggio je velmi dobře vybavené veškerým komfortem pro pohodovou dovolenou. V areálu je velký bazén pro dospělé i pro děti, u bazénu slunečníky a lehátka, restaurace, bar i vlastní pizzerie. Je zde wellness centrum se saunou, masážemi, tureckou lázní, kadeřnictvím. Součástí areálu je i sál na cvičení jógy a v ceně je zahrnuta hodinová lekce jógy každý den pobytu. Na ploše 25.000 m2 je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, beachvolejbal, stolní tenis), možnost půjčení kol. Jsou zajišťovány animační programy a miniklub pro děti. Kurzy jógy, plážový servis, WiFi, klimatizace, TV - vše zdarma.

Stravování

Hotel

Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře se skládají z předkrmu, výběru ze 2-3 prvních chodů (těstoviny, polévka), 2-3 hlavních jídel, zeleninový a přílohový bufet a voda a 1/4 l vína. Možnost připlacení obědů.

Apartmány

Ubytování v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze (doporučujeme) nebo plné penze.

Doprava

Doprava do Kalábrie je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Prahy do Lamezia Terme.

Ubytování

Hotel

Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích pro 2-3 osoby nebo hotelových rodinných pokojích pro 2-5 osob. Všechny pokoje mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení.

Apartmány

Ubytování je zajištěno v přízemních domcích s prostornými apartmány pro 2-4 osoby. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. Možnost za příplatek zapůjčení povlečení (7 EUR/osobu) i ručníků (7 EUR/osobu). V ceně je zahrnuta spotřeba plynu, elektřiny i vody. Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (100EUR) a závěrečný úklid (30EUR).

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Sellia Marina - Villaggio Borgo degli Ulivi ****
v cenách od 12 990 Kč do 21 490 Kč