Biograd na Moru - Apartpenzion Anton **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Apartpenzion Anton
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x daný typ stravy/osoba, ložní prádlo, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo plná penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma. Strava probíhá v nedalekém Penzionu Tomi. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 9
4-lůžkový pokoj: 2
Přistýlka: 6
Celkem osob: 32

Apartpenzion Anton nabízí příjemné ubytování. Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech, některé apartmány jsou s možností přistýlky a s balkonem. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

A201 1/2+2

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč pro 2 osoby), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A202 1/2+2

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč pro 2 osoby), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A203 1/2

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení, lednička, klimatizace. Nachází se ve 2. patře.

A204 1/4+2

Obsazenost 6 osob, rodinný pokoj (2 oddělené ložnice) s možností přistýlky (rozkládací gauč pro 2 osoby), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A302 1/2

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení na chodbě a je společné s pokojem č. A303, klimatizace. Nachází se v přízemí.

A303 1/2

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení na chodbě a je společné s pokojem č. A302, klimatizace. Nachází se v přízemí.

Popis

Poloha: Apartpenzion Anton je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 600 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat do centra letoviska, kam dorazíte asi po 10 min. procházce. Svým příjemným podnebím, průzračným mořem a bujnou vegetací se oblast stala vyhledávanou mezi turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 600 m od apartpenzionu.

asi 400

Pláž: Oblázková: vzdálená od apartpenzionu asi 600 m, rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný vstup do moře.
Písečně-oblázková: vzdálená od apartpenzionu asi 800 m, překrásná pláž "Soline". Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Apartmány jsou rozděleny do dvou pater, klimatizace (za poplatek), k dispozici je parkoviště (zdarma) před apartpenzionem.

Sport a zábava: V blízkosti apartpenzionu sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění (škola potápění), půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové projížďky vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, hřiště na plážové sporty, skákdla, prolézačky.

Informace : check-in: 13.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Biograd na Moru - Apartpenzion Anton **
v cenách od 4 046 Kč do 6 880 Kč