Pag - Povljana - Kemp Porat - mobilhome **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Kemp Porat - mobilhome
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie a vody, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz Inforservis), nápoj ke stravě zdarma.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový mobilhome: 6
Přistýlka: 12
Celkem osob: 36

Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi, vybavenou kuchyňkou (lednice s mrazákem, plynový sporák, mikrovlnná trouba) s možností rozkládacího gauče pro 5. a 6. osobu (vhodné pro 2 děti do 12 let), klimatizace (za poplatek), vlastním soc. zařízením. Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem. Bližší popis mobilhomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME4+2

Obsazenost 4 až 6 osob, mobilhome s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro děti do 12 let). Dvě samostatné ložnice, kuchyňský kout, klimatizace (za poplatek), vlastní sociální zařízení, venkovní posezení se zahradním nábytkem. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.

Popis

Poloha: Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.

Vzdálenost od moře : asi 150 m od kempu.

asi 1 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře. Moře: asi 150 m od kempu.

Vybavení: Recepce a informační služby. Sociální zařízení a sprchy jsou v jedné budově. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu, parkování za poplatek.

Sport a zábava: V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH STANECH A BUNGALOVECH, KTERÉ KEMP PORAT TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18HR0005 (Kemp Porat - stany) nebo 18HR0006 (Kemp Porat - bungalovy).

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Pag - Povljana - Kemp Porat - mobilhome **
v cenách od 1 521 Kč do 5 930 Kč