Biograd na Moru - Penzion Tomi *

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Penzion Tomi
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x plná penze/osoba, ložní prádlo, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Plná penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 4
3-lůžkový pokoj: 6
4-lůžkový pokoj: 3
Celkem osob: 42

Penzion Tomi nabízí jednoduché ubytování penzionového typu. Ubytování je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, některé pokoje jsou s balkonem. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

T 03 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky a s vlastním soc. zařízením, terasa společná s pokojem č. 04 a 05. Nachází se v 1. patře.

T 04 1/2

Obsazenost 2 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí, s vlastním soc. zařízením, terasa společná s pokojem č. 03 a 05. Nachází se v 1. patře. Jedná se o menší pokoj.

T 05 1/2

Obsazenost 2 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí, s vlastním soc. zařízením, terasa společná s pokojem č. 03 a 04. Nachází se v 1. patře.

T 06 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí a 1x lůžko, s vlastním soc. zařízením, balkon. Pokoj je ve 2. patře.

T 07 1/2

Obsazenost 2 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí a s vlastním soc. zařízením. Nachází se ve 2. patře.

T 08 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky, soc. zařízení se nachází na chodbě, balkon. Pokoj je ve 2. patře.

T 09a 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky, soc. zařízení se nachází na chodbě a je společné s pokojem č. 09b, balkon. Pokoj je ve 2. patře.

T 09b 1/4

Obsazenost 4 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí a 2x 1-lůžková postel, soc. zařízení se nachází na chodbě a je společné s pokojem č. 09a, balkon. Pokoj je ve 2. patře.

T 10 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky a s vlastním soc. zařízením na pokoji. Nachází se v 3. patře.

T 11 1/2

Obsazenost 2 osoby, pokoj se 2 lůžky a s vlastním soc. zařízením na pokoji. Nachází se v 3. patře.

T 12a 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky, soc. zařízení se nachází na chodbě a je společné s pokojem č. 12b, balkon. Pokoj je ve 3. patře.

T 12b 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj se 3 lůžky, soc. zařízení se nachází na chodbě a je společné s pokojem č. 12a, balkon. Pokoj je ve 3. patře.

T 13 1/3

Obsazenost 3 osoby, pokoj s 2-lůžkovou postelí a 1x lůžko, soc. zařízení se nachází na chodbě, balkon. Pokoj se nachází ve 3. patře.

Popis

Poloha: Penzion Tomi je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 500 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat do centra letoviska, kam dorazíte asi po 10 min. procházce. Svým příjemným podnebím, průzračným mořem a bujnou vegetací se oblast stala vyhledávanou mezi turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 500 m od penzionu.

asi 400

Pláž: Oblázková: vzdálená od penzionu asi 500 m, rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný vstup do moře.
Oblázkovo-písečná: vzdálená od penzionu asi 700 m, překrásná pláž "Soline". Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Pokoje v penzionu jsou rozděleny do tří pater, v suterénu penzionu je jídelna, možnost venkovního posezení.

Sport a zábava: V blízkosti penzionu sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění (škola potápění), půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové projížďky vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, hřiště na plážové sporty, skákdla, prolézačky.

Informace : check-in: 13.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (malým).

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Biograd na Moru - Penzion Tomi *
v cenách od 4 046 Kč do 6 880 Kč