Pag - Povljana - Apartpenzion Sunce ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Apartpenzion Sunce
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, vlastní nebo 7x plná penze, ložní prádlo, závěrečný úklid, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo plná penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 1
3-lůžkový apartmán: 4
4-lůžkový apartmán: 2
Přistýlka: 5
Celkem osob: 27

Apartpenzion Sunce poskytuje ubytování v apartmánech typu MONO, BILO a TRILO. Apartmány mají většinou výhled na moře, jsou standardně vybaveny, s vlastním sociálním zařízením, s TV/SAT, terasou nebo balkonem. Možnost dokoupení klimatizace. Bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

S 01 T4+2

TRILO 4+2 - Obsazenost 4 až 6 osob, apartmán se dvěmi 2-lůžkovými ložnicemi, obývací místnost s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, terasa (vstup na terasu přes chodbu, terasa je společná pro apartmán 01 a 02). Apartmán se nachází v 1. NP (nadzemní podlaží).

S 02 B3

BILO 3 - Obsazenost 3 osoby, apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí, obývací místnost s 1 lůžkem a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, terasa (vstup na terasu přes chodbu, terasa je společná pro apartmán 01 a 02). Apartmán se nachází v 1. NP (nadzemní podlaží).

S 03 T4+2

TRILO 4+2 - Obsazenost 4 až 6 osob, apartmán se dvěmi 2-lůžkovými ložnicemi, obývací místnost s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon, směr moře. Apartmán se nachází v 2. NP (nadzemní podlaží).

S 04 B3

BILO 3 - Obsazenost 3 osoby, apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí, obývací místnost s 1 lůžkem a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon, směr moře. Apartmán se nachází v 2. NP (nadzemní podlaží).

S 05 M2+1

MONO 2+1 - Obsazenost 2 až 3 osoby, apartmán typu studio se 2 lůžky a možností 1 přistýlky, s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon. Apartmán se nachází v 3. NP (nadzemní podlaží).

S 06 B3

BILO 3 - Obsazenost 3 osoby, apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí, obývací místnost s 1 lůžkem a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, terasa, směr moře. Apartmán se nachází v 3. NP (nadzemní podlaží).

S 07 B3

BILO 3 - Obsazenost 3 osoby, apartmán s jednou 2-lůžkovou ložnicí, obývací místnost s 1 lůžkem a s kuch. koutem, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon, směr moře. Apartmán se nachází v 3. NP (nadzemní podlaží).

Popis

Poloha: Apartmánový penzion Sunce se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska Povljana, nedaleko oblázkové pláže ve vzdálenosti asi 1,5 km od centra Povljany. Apartmánový penzion patří díky své poloze mezi nejvyhledávanější ubytování.

Vzdálenost od moře : asi 20 m od apartpenzionu.

asi 400

Pláž: Oblázková: asi 20 m od apartpenzionu. S pozvolným vstupem do moře.
Písečná: vzdálenost od apartpenzionu asi 1 km, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Jedná se o novostavbu. V suterénu se nachází restaurace a společenská místnost, dále jsou zde standardně vybavené apartmány s TV/SAT, parkoviště a gril.

Sport a zábava: V místě tenisový kurt, fotbalové hřiště, půjčovna šlapadel a vodních skútrů, cyklostezky. V letovisku kavárny, restaurace, pizzerie, chorvatská živá hudba.

Informace : check-in: 13.00 hod./ check-out: 9.00 hod.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Pag - Povljana - Apartpenzion Sunce ***
v cenách od 4 284 Kč do 7 730 Kč