Itálie - Pohodový týden - Víno a moře Toskánska

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu


Varianta 1:

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 2x italské speciality, 1x toskánské speciality, 2x večeře, 1x ochutnávka vína a olivového oleje, vstup do bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 2 800 Kč., klimatizace 1 500 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 280 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Varianta 2:

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Pardubice
Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 2x italské speciality, 1x toskánské speciality, 2x večeře, 1x ochutnávka vína a olivového oleje, vstup do bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 2 800 Kč., klimatizace 1 500 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 280 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Společně poznáme nádherný kraj Toskánska - hřebeny hor i nádherná starobylá místa, kterých můžete v Toskánsku najít nespočet, např. Sienu, Volterru, San Gimignano, Florencii atd. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu či historii kraje. Také poznáme krásnou pláž u městečka Castinglioncello. Ubytování máme zajištěno v hotelu s typickou toskánskou architekturou v klidné vesničce San Martino. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV a ledničkou. Hotel má vlastní restauraci s barem. V areálu hotelu dále naleznete bazén s lehátky, v hotelovém parku pak několik míst na posezení a odpočinek. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x pro nás majitelé navíc připraví tradiční místní speciality. Dále budete moci ochutnat vynikající toskánské víno přímo z lokálních vinic nedaleko hotelu.

Stravování

snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x pro nás majitelé navíc připraví tradiční místní speciality. Dále budete moci ochutnat vynikající toskánské víno přímo z lokálních vinic nedaleko hotelu.

Ubytování

ubytování máme zajištěno v hotelu s typickou toskánskou architekturou v klidné vesničce San Martino. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV a ledničkou. Hotel má vlastní restauraci s barem. V areálu hotelu dále naleznete bazén s lehátky, v hotelovém parku pak několik míst na posezení a odpočinek.

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR do Itálie.

2. den

ráno příjezd do COZZANO (265 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, základní varianta (náročnost 1 z 5, 3 hod., ^100 ˇ100 m): od hotelu půjdeme na krátkou procházku po okolí vozovou cestou s krásnými výhledy do okolí, poté odpočinek u hotelového bazénu s panoramatickým pohledem do údolí. Fakultativně možnost vypůjčení horských kol, italská večeře.

3. den

snídaně, odjezd buse do SIENY, která patří mezi největší klenoty Toskánska a nikdo by její návštěvu neměl vynechat. Ve městě můžete obdivovat řadu uměleckých děl jako jsou DUOMO, který se nachází na Rudém náměstí PIAZZA DEL CAMPO, Sál poutníků v SANTA MARIA DELLA SCALA, knihovnu PICCOLOMINI, nebo se jen tak toulat starými uličkami a vychutnávat atmosféru v místních kavárnách nebo ochutnat vynikající vína. Všichni pozdě odpoledne odjezd na hotel, toskánská večeře.

4. den

snídaně, základní varianta (1,5 z 5, 3 hod., ^240 m, ˇ240 m): od hotelu pěšky přes COZZANO, dále ke kostelu SANT OTTAVIANO, po krátké prohlídce dále k cíli - vodopádům CASCATELLE DELLA NERA (500 m), zpátky částečně stejnou cestou. Odpoledne návštěva soukromého sklípku, ukázka výroby vína a olivového oleje včetně ochutnávky. Zpět na hotel, večeře.

5. den

snídaně, odjezd busem na pobřeží do nádherného přímořského městečka CASTIGLIONCELLO, které stojí na ostrohu Ligurského moře, obklopeno borovými lesy a kopci. Najdete zde malé zátoky, zálivy a písečné pláže. Celodenní koupání v čistém moři, ale i krásné procházky podél moře, prohlídka městečka s nádhernou strážní věží či ochutnávka výborné italské zmrzliny. Odpoledne odjezd na hotel, italská večeře.

6. den

snídaně, odjezd busem do města SAN GIMIGNANO, které patří ke klenotům celého Toskánska, ale stále si uchovává jedinečnou atmosféru starobylých uliček. Město je známé jako místo s krásnými kostely. Můžete vystoupat také do jediné otevřené věže a kochat se dalekými výhledy do toskánské přírody. Přejedeme na ochutnávku sýrů do místní vyhlášené sýrárny PINZANI, poté do majestátného toskánského města VOLTERRA, které leží na skalnatém vrcholku - navštívíme alabastrovou dílnu, shlédneme ukázku práce místního mistra, prohlédneme středověké opevnění města. Všichni odjezd do hotelu, večeře.

7. den

snídaně, dopoledne odjezd do PISY, prohlídka vyhlášené šikmé věže a odjezd do ČR.

8. den

příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Itálie - Pohodový týden - Víno a moře Toskánska
v cenách od 14 190 Kč