Algarve - Alfamar ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Portugalsko Algarve
Ubytování: Alfamar
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: trezor na pokoji, WiFi na recepci a na pokojích, internet, sportovní aktivity, kurty, hřiště, SPA, vodní sporty na pláži
zobrazit 6 termínů
Srpen 2018
zobrazit 8 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: 100 m od dlouhé krásné písečné pláže Praia da Falesia, hotel obklopen piniovým hájem, umístěn v klidné oblasti na vyvýšeném místě mezi letovisky Albufeira a Vilamoura. Autobusová zastávka nedaleko hotelu, linkové spojení s Albufeirou, která je vzdálena cca 13 km, letiště ve Faru 35 km. V okolí naleznete golfová hřiště: 9jamkové golfové hřiště (2,5 km), 18jamkové hřiště (20 km).

Vybavení: vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, bar u bazénu i na pláži, minimarket, konferenční místnost, vnitřní bazén, venkovní bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, možnost zapůjčení plážových osušek (kauce cca 10 EUR/kus). Jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, SPA, volejbal, házená, běžecká dráha, stolní tenis, 13× tenisové kurty, 2× kryté kurty na tenis (za poplatek), 3× travnatá fotbalová hřiště, tělocvična/fitness, sportovní aktivity (vše za poplatek, více informací na recepci). Denní a večerní animační programy pro děti a dospělé (v hlavní sezóně).

Doporučujeme: Doporučujeme : Hotel u krásné pláže s množstvím sportovních aktivit všeho druhu. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Výhodná cena.

Obsazení : XX / XXx
(dítě do 2 let se započítává do obsazenosti pokoje)

Pro děti : dětská postýlka (zdarma).

Internet : WiFi na recepci a na pokojích (za poplatek).

Stravování

polopenze, za příplatek plná penze

Ubytování

172 standardních pokojů nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor a WiFi připojení (za poplatek), balkon nebo terasu.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Algarve - Alfamar ****
v cenách od 16 990 Kč do 28 490 Kč