Algarve - Golden Club Cabanas ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Portugalsko Algarve Cabanas de Tavira
Ubytování: Golden Club Cabanas
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: tenis, kánoe, sauna, turecké lázně, půjčení jízdního kola
zobrazit 6 termínů
Srpen 2018
zobrazit 8 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: hotel se nachází ve východní části Algarve u rybářské vesnice Tavira, je obklopen přírodní rezervací Ria Formosa, 7 km dlouhou písčitou pláží s bílým pískem a s křišťálově čistou vodou Atlantského oceánu. V blízkém okolí je několik golfových hřišť, městečko Tavira leží 6 km západně, autobusové spojení (15 minut, zastávka kousek od hotelu). Hotel je součástí přírodní rezervace Ria Formosa, která odděluje oceán od hotelu. Trajekt od hotelu loďkou na pláž a zpět je zdarma, cesta trvá cca 10 minut. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bary, bazény, terasy na opalování s lehátky a slunečníky u bazénu, wellness centrum: vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, parní lázeň; aerobik, volejbal, pétanque, stolní tenis, půjčovna kol a kánoí, zahrady, parkoviště zdarma, trajekt loďkou přes řeku Formosa zdarma.

Doporučujeme: Doporučujeme : Kvalitní hotelový komplex umístěný v přírodní rezervaci u nádherné bílé 7 km dlouhé pláže, ideální pro rodinu s dětmi. Oficiální kategorie hotelu jsou 2*, ale na základě poskytovaných služeb hodnotíme jako 3*.

Obsazení : XX / XXx
(dítě do 2 let se započítává do maximální obsazenosti pokoje)

Pro děti : dětský bazén, herna, hřiště, miniklub (4–12 let), dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Internet : WiFi na recepci zdarma.

Stravování

all inclusive

All inclusive : plná penze formou bufetu vč. nápojů k jídlu (voda, víno, pivo, nealko), 10.00–23.00 hod. místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru, lehké občerstvení během dne 16.00-17.00 hod., animační programy.

Ubytování

3patrové budovy rozmístěné v zahradě nabízejí pohodlná a moderně zařízená 2lůžková studia standard s možností 1 přistýlky, kuchyňský kout, koupelna/WC, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek), terasa nebo balkon.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Algarve - Golden Club Cabanas ***
v cenách od 16 990 Kč do 28 990 Kč