Ostrov Rab - Toni ***+

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Rab Lopar
Ubytování: Toni
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v penzionu Dragica (cca 500 m).

Snídaně : bufetové

Večeře : servírované, výběr ze 2 menu

Ubytování

Apt. pro 4-5 osob - 2 dvoulůžk. ložnice a velmi prostorná denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby a rychlovarné konvice, rozkládací gauč jako přistýlka pro 1 os. Z denní místnosti a jedné ložnice se vychází na prostorný balkon s venkovním nábytkem, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Popis

Poloha: apartmány Toni - Lopar se nacházejí na výhodném místě - v druhé řadě domů, není zde tedy slyšet veliký provoz a zároveň jsou pár metrů (cca 300 m) od písečné pláže Rajska plaža. Jedná se o prostorné apartmány, každý na jednom patře. Nabízejí dostatek prostoru a soukromí. Parkoviště se nachází za domem a v době vegetace je zakryté vinnou révou. Ve dvoře je k dispozici gril.

Vybavení: pronájem apt., spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., příjemné zastíněné posezení na terase u domu, gril, bezplatná WiFi.

Doporučujeme: Doporučujeme : Nádherné písčité pláže Lopar, komfortní a prostorné apartmány, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

Obsazení : X-XXXXx

Internet : přístup k WiFi je pouze před domem.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Ostrov Rab - Toni ***+
v cenách od 8 240 Kč do 22 860 Kč