Hotel Alisei Palace ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na osobu a 7 nocí se snídaní
Wi-Fi
užívání bazénu (v provozu v závisloti na počasí).
Cena nezahrnuje: Dítě do 5,99 let sleva 100% s BB (pokud báze HB, poplatek 10 Eur na noc), od 6 do 9,99 let sleva 50%, 10 a více let sleva 15%.
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Popis: Elegantní čtyřhvězdičkový hotel Alisei Palace je situovaný u moře v Marina Centro, v blízkosti jsou obchody, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou, ale také pro pracovní cesty.
Vybavení: Recepce, bar, internet point, výtah, bazén (v provozu v závislosti na počasí), zdarma půjčení jízdních kol, za poplatek sauna, fitness centrum, solárium a parní lázeň (cca 20 Eur vstup), parkoviště (omezený počet míst, za poplatek, možnost parkování v garáži také za poplatek), konferenční místnost.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, minibarem a Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon.
Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, za příplatek možnost polopenze - večeře servíované s výběrem z menu, zeleninový bufet.
Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. Plážový servis za poplatek.
Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 16.6. do 15.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Hotel Alisei Palace ****
v cenách od 10 120 Kč do 17 880 Kč