Hotel Victoria ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na osobu a 7 nocí s polopenzí vč. nápojů
Wi-Fi
využívání bazénů (v provozu v závislosti na počasí)
animační programy a miniklub (v provozu v hlavní sezóně).
Cena nezahrnuje: slevy na 1. a 2. přistýlce: děti do 6,99 let zdarma, děti od 7 do 13,99 let 50% slevu, ostatní od 14 let 20% slevu.
Příplatek za Superior Service
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Popis: Tento příjemný hotel se nachází na výborném místě – nedaleko centra letoviska Riccione (slavná Via Ceccarini cca 1 km), lázně Riccione cca 25,5 km, a take jen cca 80 metrů od pláže.
Vybavení: Recepce, Wi-Fi, TV místnost, bar, výtah, restaurace, bazén s dětským bazénem a vířivka se 12 místy (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-20.9.), zahrada, kongresová místnost, v hlavní sezóně animace a miniklub, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), dětský koutek, parkoviště (za poplatek, do vyčerpání, k dispozici cca 50 míst).
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, Wi-Fi, telefonem, SAT TV, trezorem a minibarem. Pokoje jsou nabízeny ve dvou kategoriích – Junior (max 3 osoby a bez balkonu) a Executive (max 4 osoby a s balkonem).
Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírovaný výběr z menu, bufet zeleniny a dezertů, včetně vína, vody a nealko nápoje pro děti).
Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku za Superior Service u pokoje Executive plážový servis v ceně.
Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 16.6. do 15.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Hotel Victoria ****
v cenách od 11 760 Kč do 20 840 Kč