Konstantinovy Lázně, Zdraví z lázní

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Konstantinovy Lázně
Ubytování: Konstantinovy Lázně
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování
7x polopenze
1x hlinitá koupel
1x klasická masáž částečná
1x perličková koupel s přísadou
1x inhalace
1x Nordic Walking (lekce 60 min.)
2x solná jeskyně
2x základní vstup do wellness centra na 1,5 hod.
Bonus: vycházka s průvodcem po okolí, hudební večer, přednáška Všechny pobyty zahrnují lékařskou konzultaci a zdarma vstup do bazénu v domě Jirásek.
Cena nezahrnuje: Místní poplatek 15 Kč/den, který se hradí na místě.
zobrazit 1 termín
Duben 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Léčebný pobyt na 7 nocí v Konstantinových Lázních.

Ubytování

Tyto lázně se v součastnosti stávají moderním výchovným centrem životního stylu. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodního léčivého zdroje - minerální uhličité vody. Místní léčivá minerální voda má nejvyšší obsah volného kysličníku uhličitého v celé České republice. Lázně jsou položeny v nádherném zalesněném udolí, které skýtá velké možnosti ke krásným procházkám. V místě jsou k dispozici okruhy pro Nordic Walking, naučné stezky a cyklostezky. Zapůjčení kol je možné přímo v lázních. Nově zde bylo otevřeno wellnes cetrum, kde je k dispozici mimo jiné krytý bazén, Kneippovy chodníčky, různé sauny, koupela, zábaly a masáže. Výjimečnou možnost občerstvení představuje návštěva nové kavárny v lázeňském domě "Prusík", která se specializuje na nabídku denně čerstvých zdravých lahůdek zhotovených z regionálních potravin a připravovaných přímo na místě a podle vlastních receptur. Ubytování je poskytováno v hlavních léčebných domech Jirásek a Prusík, nebo v penzionech Mánes, Palacký, Marie a Purkyně. Pokoje jsou 1- a 2- lůžkové se sprchou a WC, TV, rádiem, telefonem a ledničkou.

Stravování

Polopenze. Strava v rámci dietního systému podávaná v hlavním domě Jirásek (i pro domy Palacký a Purkyně). V hlavním domě Prusík se poskytuje strava také pro domy Mánes a Marie.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Konstantinovy Lázně, Zdraví z lázní
v cenách od 7 150 Kč do 8 990 Kč