Ostrov Pag - Pag - Apartmán Mate ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Pag Pag (město)
Ubytování: Apartmán Mate
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování bez stravy dle typu a obsazenosti na 7 nocí; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky placené na místě: registrační poplatek 2 Eur / osoba / pobyt
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, ostrov Pag, město Pag; apartmánový dům Mate se nachází jen 150 m od oblázkové pláže a 300 m od centra s restauracemi a obchody

Pláž: 150 m; převážně oblázkové nebo z hrubého písku s pozvolným vstupem do moře. Na plážích jsou sprchy se sladkou vodou. Přímo ve městě Pag je krásná dlouhá oblázková pláž, která byla vyznamenána Modrou vlajkou. Ostrov Pag nabízí řadu pláží v malých zátokách a je oblíbenou destinací pro příznivce potápění.

Vybavení: dům se zahradou, gril, parkování ve dvoře, bezdrátové připojení k internetu

Sport a zábava: vodní sporty, v Pagu sportovní středisko „Olimpic centar“ s fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty, hřištěm pro plážový volejbal, bazénem, dále taneční kluby, restaurace, kavárny, cukrárny a obchůdky se suvenýry. Nedaleko městečka Pag možnosti skalního lezení.

Poznámka : v apartmánu může být pouze 1 dítě do 4 let (3,99 let v době pobytu) bez lůžka, ostatní cena viz. dospělá osoba.

Stravování

vlastní.

Ubytování

ubytování bez stravy je poskytováno v jednom apartmánu typu TRILO pro 2-4 osoby. Apartmán TRILO4 tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, jídelna s kuchyňkou (plynový sporák, chladnička s mrazákem), koupelna se sprchou a WC a krytá terasa s posezením. Rozloha apartmánu 65 m2, sateitní TV, výhled orientovaný k moři.

Doprava

vlastní, autobusová.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Ostrov Pag - Pag - Apartmán Mate ***
v cenách od 1 560 Kč do 1 700 Kč