Silvi Marina - Rezidence Kara ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Silvi Marina
Ubytování: Rezidence Kara
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.600 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 1 Eur / osoba od 14 let / den; zápisné 15 Eur / apartmán BILO / pobyt, 20 Eur / apartmán TRILO / pobyt. Ostatní příplatky (na vyžádání předem): přistýlka 30 Eur / týden, povlečení 10 Eur / osoba / týden, ručníky 5 Eur / osoba / týden; vratná kauce 100 Eur / apartmán (pouze u skupin); plážový servis 30 Eur / týden, polopenze
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

vlastní stravování, možnost dokoupení polopenze (nutno objednat předem, platí se na místě v Eurech) v blízkém hotelu

Doprava

vlastní doprava, autobusová doprava.

Popis

Poloha: Itálie, Silvi Marina; rezidence leží pouhých 80 m od pláže a v jedné z postranních uliček přímo v centru Silvi Marina. Rezidence je vhodná pro rodiny i kolektivy (dětské nebo sportovní zájezdy).

Pláž: 80 m, pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Na místě je možné dokoupit plážový servis (slunečník + 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže) za příplatek 30 Eur / týden v hlavní sezóně, nebo zdarma v období od 19.5. - 9.6.2018 a od 9.9.2018 do konce plážové sezony, kterou určuje majitel pláže a počasí (plážový servis v tomto období nelze garantovat).

Vybavení: rezidence je oplocená, nemá vlastní parkovací místa - parkování v okolí

Sport a zábava: vodní sporty - vodní lyže, potápění, plachtění, windsurfing, rybaření a vodní pólo; procházky po promenádě, jogging, jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, výlety do okolí (Národní chráněný park Abruzzo), večerní zábava v místních barech, restauracích. Kavárny, pizzerie, cukrárny.

Poznámka : v rezidenci není wi-fi, připojení je možné v přilehlých barech a na pláži; nedaleko rezidence se nachází jedna z nejoblíbenějších zmrzlináren v Silvi Marina a každý čtvrtek se zde koná i trh

Ubytování

rezidence Kara nabízí ubytování bez stravy ve dvou typech apartmánů BILO a TRILO. Apartmán BILO pro 2 až 4 osoby tvoří jedna ložnice pro 2 osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon. Apartmán TRILO pro 4 až 6 osob tvoří ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a předzahrádka. Apartmány jsou vybaveny pračkou a TV. Do apartmánů lze dodat jednu přistýlku za příplatek.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Silvi Marina - Rezidence Kara ***
v cenách od 1 380 Kč do 1 820 Kč