Brazílie - Pernambuco hotel ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Brazílie
Ubytování: Pernambuco hotel
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu do Brazílie a zpět
Leteckou přepravu v Brazílii
Letištní taxy a palivové příplatky
3x ubytování se snídaní ve 3-4*hotelu v Riu
4x ubytování se snídaní ve 4*hotelu u pláže na pobřeží Pernambuca
transfery z letiště do hotelu a zpět
asistenci česky mluvícího průvodce v Riu
zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: Komplexní cestovní pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, odpovědnosti za škody, zavazadel, úrazu atd. 1.323 Kč
Fakultativní výlety
Možnost připlacení polopenze v hotelu v Pernambucu
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

RIO DE JANEIRO • RECIFE • PORTO DE GALINHAS

Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.
V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské služby
zajištěny místními průvodci (necestuje český průvodce). V Rio de Janeiru jsou to česky mluvící průvodci, v ostatních místech anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem mluvící.
Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob. Ceny fakultativních výletů pro individuální zájezdy upřesníme dle počtu osob.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Lisabonu, přestup a pokračování do Ria.

2. den

Ráno přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

4. den

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne Individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).Večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů.

5. den

Transfer z hotelu na letiště a odlet do Recife. Po příletu transfer asi 50km jižně od Recife k letovisku Porto de Galinhas. Ubytování v hotelu.

6. den

Pobyt na na jednom z nejkrásnějších pobřeží Brazílie lemovaném kokosovými palmami a chráněném korálovou bariérou. Během pobytu možnost návštěvy letoviska Porto de Galinhas s krásnými přírodními bazénky a ideálními podmínkami pro šnorchlování i potápění, zapůjčení buggy aut k výletům podél pláže i do vnitrozemí, výlet na pláž Praia dos Carneiros, výlet do vnitrozemí k vodopádům nebo výlet do hlavního města Recife a města Olinda vyhlášeného památkou UNESCO.

7. den

Pobyt na na jednom z nejkrásnějších pobřeží Brazílie lemovaném kokosovými palmami a chráněném korálovou bariérou.

8. den

Pobyt na na jednom z nejkrásnějších pobřeží Brazílie lemovaném kokosovými palmami a chráněném korálovou bariérou.

9. den

Dopoledne pobyt v hotelu, koupání. Po poledni transfer na letiště do Recife. Fakultativně možnost půldenní prohlídky hlavního města Recife a bývalého hlavního města Olinda (UNESCO). Večer odlet z Recife do Lisabonu.

10. den

Ráno přílet do Lisabonu, přestup a odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Brazílie - Pernambuco hotel ****
v cenách od 64 970 Kč