Vodice - Matilde Beach Resort ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Matilde Beach Resort
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, klimatizace, wi-fi, využívání bazénu, ložní prádlo, ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, závěrečný úklid, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení snídaně či polopenze. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 44
6-lůžkový apartmán: 22
Celkem osob: 308

Matilde Beach Resort nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve čtyř až šestilůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, které jsou čisté a útulně zařízené. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, 36 m2, první poschodí, ložnice se 2 lůžky. obývací místnost s rozkládacím gaučem a s kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, telefon, vlastní sociální zařízení, balkon s venkovním posezením.

TRILO 6

Obsazenost 4-6 osob, 72 m2, přízemí, 2 dvoulůžkové ložnice (1 manželská postel a 2 oddělená lůžka), obývací místnost s rozkládacím gaučem a s kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, telefon, vlastní sociální zařízení, terasa s venkovním posezením.

Popis

Poloha: Turistický komplex Matilde Beach Resort se nachází v malém turistickém letovisku Vodice, známé jako "město květin". Komplex je ideálním místem pro rodiny s dětmi a také pro mladé lidi, kteří hledají zábavu. Centrum letoviska se nachází ve vzdálenosti 300 m od vily. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vzdálenost od moře : asi 50 m.

asi 400

Pláž: Oblázková: místy s betonovými plochami na opalování, vzálená asi 50 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Pohodlné apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace, balkón nebo terasa, WI-FI připojení (zdarma). Komplex nabízí svým hostům 2 bazeny, restauraci s široukou nabídkou dalmátských specialit, parkování pro hosty cestující vlastní dopravou (před domem) - 1.6.-30.9. za poplatek, ostatní měsíce zdarma.

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, hřiště na míčové hry.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Vodice - Matilde Beach Resort ***
v cenách od 2 691 Kč do 6 190 Kč