Krk-Šilo - Apartmány Šilo ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Krk Šilo
Ubytování: Apartmány Šilo
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, klimatizace, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, závěrečný úklid, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Šilo leží na ostrově Krk a pyšní se dlouhou tradicí v cestovním ruchu. Největším bohatstvím Šila jsou jeho četné krásné slunné přírodní štěrkovité pláže - malé zátoky, především je známá písčitá pláž s čistým, modrým, ke koupání vždy příjemným mořem, ideálním pro malé děti.
Hezké apartmánové domy ("no name") jsou různě rozmístěny po letovisku Šilo ve vzdálenosti asi 150 až 900 m od moře/pláže a asi 50-800 m od samotného centra Šilo.

Vzdálenost od moře : asi 150-900

50-800

Pláž: Písečná: pláž Šilo - asi 150-900 m od apartmánů, pláž je oceněna Modrou vlajkou.
Kamenitá: asi 150-900 m od apartmánů

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí), klimatizace a balkonem či terasou s posezením (většinou). Parkování v blízkosti domu.

Sport a zábava: Tenisové kurty (v autokempu Tiha), plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, petanque, potápění, vodní lyžování. Dále pro všechny, co mají rádi procházky v přírodě je zde kolem 60 značených tras pro chodce i cyklisty, které spojují všechna letoviska v oblasti obce Dobrinj.

Doporučujeme: Národní park Plitvická jezera: Plitvická jezera jsou nejznámějším chorvatským národním parkem a patří mezi nejstarší a nejcenější přírodní znamenitosti. Nachází se v oblasti Lika mezi pohořím Mala Kapela a Plješivica, v nadmořské výšce 408 - 1208 m. Více informací naleznete ZDE.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.
V několika restauracích přímo ve městě se nabízejí výborné speciality domácí a mezinárodní kuchyně a bílé autochtonní víno “žlahtina”.

Ubytování

Apartmány Šilo nabízejí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování v klimatizovaných 2 až 8-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, studio apartmán o rozloze asi 20-25 m2, obývací místnost se 2 lůžky, kuch. koutem, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

BILO 2+1

Obsazenost 2 až 3 osoby, apartmán o rozloze asi 25-30 m2, jedna ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 1 přistýlky, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze asi 50-55 m2, jedna ložnice se 2 lůžky + obývací místnost s kuch. koutem a rozládacím gaučem pro 2 osoby nebo ložnice se 3 lůžky + obývací místnost s kuch. koutem a gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

TRILO 4+1

Obsazenost 4 až 5 osob, apartmán o rozloze asi 55-70 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 1 přistýlky, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, apartmán o rozloze asi 75-85 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

QUADRI 6+1

Obsazenost 6 až 7 osob, apartmán o rozloze asi 80-100 m2, tři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 1 přistýlky, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

QUADRI 8+1

Obsazenost 8 až 9 osob, apartmán o rozloze asi 85-95 m2, tři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + s možností 1 přistýlky, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

PENTA 8+2

Obsazenost 8 až 10 osob, apartmán o rozloze asi 90-110 m2, čtyři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 2 přistýlek, TV, sociální zařízení, klimatizace, balkon/terasa.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Krk-Šilo - Apartmány Šilo ***
v cenách od 2 286 Kč do 11 512 Kč