Pag - Novalja - Villa Božena ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Villa Božena
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Božena je situována asi 150 m od moře a asi 550 m od centra letoviska Novalja a je moderně a elegantně zařízena. Díky okolní vegetaci, příjemnému podnebí a útulnému prostředí se vila stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro menší skupinky. Centrum letoviska je známo pro pozůstatky římské historie. Novalja se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 150 m od vily.

asi 550

Pláž: Oblázkově-kamenitá: vzdálená asi 150 m od vily.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány, hostům je k dispozici parkování před vilou. V letovisku na Vás čeká bohaté kulturní a společenské vyžití, jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace a kavárničky.

Sport a zábava: Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka. Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Doporučujeme: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
POZNÁMKA: V případě autobusové dopravy jsou klienti zpravidla vyloženi u autobusového nádraží na začátku letoviska Novalja. Partnerská agentura, kde se klienti hlásí k pobytu, se nachází asi 2,5 km od autobusového nádraží.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 3
6-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 36

Villa Božena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 4-lůžkové apartmány typu BILO a 6-lůžkové aparmtány typu TRILO s možností klimatizace (za poplatek). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a kuch. koutem (vařič, lednice, nádobí), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), balkon. Parkování před domem.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Pag - Novalja - Villa Božena ***
v cenách od 2 511 Kč do 4 390 Kč