Pag - Novalja - Villa Pisk ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Villa Pisk
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkování, služba tel. asistence, závěrečný úklid, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Prostorná Villa Pisk je situována asi 600 m od moře a asi 800 m od centra letoviska. Okolní vegetací, příjemným podnebím a útulným prostředím se vilka stala ideálním místem na letní dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry a menší skupinky. Letovisko se pyšní malebnou a romantickou atmosférou a je oblíbeným místem pro turisy z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 600 m od vily.

asi 800

Pláž: Oblázková: asi 600 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem, nádobím a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, TV/SAT, možnost klimatizace (za poplatek), parkování před domem.

Sport a zábava: Cyklostezky, vodní sporty, tenis, plážový volejbal. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, diskotéka.
Pro děti: hřiště pro plážové sporty.

Doporučujeme: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přírody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
POZNÁMKA: V případě autobusové dopravy jsou klienti zpravidla vyloženi u autobusového nádraží na začátku letoviska Novalja. Partnerská agentura, kde se klienti hlásí k pobytu, se nachází asi 2,5 km od autobusového nádraží.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 1
5-lůžkový apartmán: 1
6-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 15

Villa Pisk nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Apartmány jsou nově a útulně vybaveny za účelem nejvyššího komfortu. Je zde 4-lůžkový apartmán typu BILO, 5-lůžkový aparmtán typu TRILO a 6-lůžkový apartmán typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, 47 m2, dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV/SAT, možnost klimatizace, 2x balkon.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, 2 ložnice s manželským lůžkem nebo se 2 lůžky, obývací místnost s 2 lůžky, kuch. kout, soc. zařízení, TV/SAT, možnost klimatizace, balkon.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Pag - Novalja - Villa Pisk ***
v cenách od 2 232 Kč do 2 790 Kč