Baška Voda - Kemp Baško Polje - BGW ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Kemp Baško Polje - BGW
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, 1 parkovací místo, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Mezinárodní kemp se nachází uprostřed piniového lesa, pod horským masivem Biokovo, přímo na břehu Jadranu. Bungalovy jsou ukryté ve stínu borovic, které umožňují příjemný odpočinek i v parných letních dnech, místní krásné pláže s jemnými oblázky vhodné i pro rodiny s malými dětmi, pobřežní promenáda lemovaná palmami, která Vás dovede do centra města Baška Voda - to vše zajistí příjemný průběh Vaší dovolené.

Vzdálenost od moře : asi 50-300 m.

3 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: je součástí kempu. Pozvolný vstup do moře. Možnost koupání na FKK plážích.

Vybavení: Recepce - trezor (pouze na peníze nebo karty), poštovní, směnárenské a informační služby, sociální zařízení, nákupní centrum, restaurace, sportovní hřiště, dětský koutek a další.

Sport a zábava: V kempu hřiště na košíkovou, malý fotbal či volejbal, ping-pongové stoly. Na pláži - půjčovna vodních skútrů, loděk, vodních atrakcí. V Bašce Vodě je množství kaváren, restaurací, diskotéky, promenáda plná různých atrakcí. Pro děti: dětský koutek, prolézačky, hřiště na míčové hry.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
AKCE 7=6
V termínu 21.4.-22.6.2018 a 1.9.-6.10.2017 platí akce 7 nocí za cenu 6. Sleva je není započítána v ceně

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový bungalov: 10
2-lůžkový bungalov: 7
Přistýlka: 17
Celkem osob: 71

Ubytování je zajištěno ve vybavených 2 a 4-lůžkových bungalovech s možností přistýlky. Bungalovy jsou mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT a malou terasu. Bližší popis každého typu bungalovu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BGW 1/2+1

Obsazenost 2 až 3 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, malá terasa. Možnost 1 přistýlky.

BGW 4+1

Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s palandou), obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, malá terasa.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Baška Voda - Kemp Baško Polje - BGW ***
v cenách od 1 862 Kč do 4 872 Kč