Orebić - Villa Suzana ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Dubrovnická oblast
Ubytování: Villa Suzana
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Suzana se nachází na velmi pěkném a klidném místě. Je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac.
Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vzdálenost od moře : asi 130 m od villy.

asi 300

Pláž: Oblázková: ve vzdálenosti asi 130 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Standardně zařízený apartmán, umístěný v 1. patře, s balkonem a posezením. Místo na parkování se nachází asi 50 m od villy. Nejbližší restaurace je od domu vzdálena asi 300 m, kavárna asi 170 m a obchod s potravinami asi 200 m.

Sport a zábava: V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Doporučujeme: Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-5-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 5

Nabízíme Vám ubytování v 4 až 5-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem a balkonem s výhledem na moře. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 4+1

Obsazenost 4-5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, kuchyňský kout, jídelna s obývací částí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jako přistýlka za poplatek), 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, balkon s posezením a výhledem na moře.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Orebić - Villa Suzana ***
v cenách od 2 781 Kč do 3 090 Kč