Portugalsko letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Portugalsko
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Lisabon vč. let. tax a poplatků cca 7 000 Kč včetně palubního zavazadla (8 kg), autokarová doprava v Portugalsku, 7x ubytování v hotelu, 7x snídaně, 3x večeře, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 4 990 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 280 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami.

Poznámka : Zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 23 kg je možné doobjednat v rámci doplňkových služeb.

Program zájezdu

1. den

ve večerních hodinách odlet z ČR do Portugalska. Transfer do hotelu, ubytování v hotelu. vstupné (orientačně): klášter Belem - 11,00 EUR, Coimbra - univerzita - 6,00 EUR, kostel sv. Kříže - 2,50 EUR, Batalha - 5,00 EUR, Belém Tower 4,00 EUR, Sintra královský palác 5,00 EUR, Tomar hrad 5,00 EUR, muzeum Évora 4,00 EUR, plavba loďkami mezi útesy 10,00 EUR

2. den

LISABON - dopoledne první část prohlídky metropole Portugalska s nejvýznamnější památkou KLÁŠTEREM SV. JERONÝMA V BELEMU. SINTRA - královské město, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. Prohlédnout si můžete královský palác i maurský hrad. CABO DA ROCCA - nejzápadnější výběžek Evropy. Večer příjezd do FATIMY - známého poutního místa. Nocleh.

3. den

BATALHA - pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA - starobylé městečko s klášterem P. Marie. TOMAR - historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století. Přejezd na sever Portugalska. Nocleh.

4. den

dopoledne prohlídka přístavního města PORTO, známého svým vinařstvím (portské). COIMBRA - univerzitní město, první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita s proslulou knihovnou. Nocleh.

5. den

dopoledne příjezd do Lisabonu. Prohlídka historického centra, čtvrti Alfama aj. Nocleh.

6. den

ÉVORA - historické centrum je na seznamu památek UNESCO. Odpoledne přejezd na nejnavštěvovanější portugalské pobřeží - ALGARVE. Krátká zastávka na pobřeží u Carvoeira, procházka kolem útesů Praia Marinha. Nocleh.

7. den

Algarve - jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE - nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU. Nocleh.

8. den

dopoledne odlet z Portugalska zpět do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Portugalsko letecky
v cenách od 24 990 Kč