Silvi Marina - Rezidence Mac ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Silvi Marina
Ubytování: Rezidence Mac
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.600 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 1 Eur / osoba od 14 let / den; zápisné 10 Eur / studio MONO / týden, 15 Eur / apartmán BILO / týden, 20 Eur / apartmán TRILO / týden; vratná kauce 100 Eur / apartmán pouze u skupin. Ostatní příplatky (na vyžádání předem): přistýlka 30 Eur / týden (pouze v některých ap. BILO a TRILO), dětská postýlka 20 Eur / týden, povlečení 10 Eur / osoba / týden, ručníky 5 Eur / osoba / týden; plážový servis 30 Eur / týden, polopenze 154 Eur / dospělá osoba / týden (dětské slevy), parkovací místo 35 Eur / týden
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

vlastní stravování, možnost dokoupení polopenze (nutno objednat předem, platí se na místě v Eurech) v rezidenci Sea Resort (cca 200 m)

Ubytování

rezidence Mac nabízí ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2 - 6 osob. Studio MONO2-4: jednopokojové studio s 1-2 rozkládacími dvoulůžky, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a balkonem. Apartmán BILO4: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkon. Některé apartmány typu BILO mají místnosti oddělené pouze dřevěnou přepážkou. Apartmán TRILO6: ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení a balkon nebo předzahrádka. Do všech apartmánů TRILO a některých apartmánů BILO lze přidat jednu přistýlku (za příplatek).

Popis

Poloha: Itálie, Silvi Marina; rezidence Mac se nachází v centru městečka na hlavní promenádě a pouhých 50 m od moře. V její blízkosti se nachází několik restaurací, barů, kaváren, obchodů a pekárna.

Pláž: 50 m, pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (slunečník + 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže) za příplatek 30 Eur / týden v hlavní sezóně, nebo zdarma v období od 21.4. - 9.6.2018 a od 8.9.2018 do konce plážové sezony, kterou určuje majitel pláže a počasí (plážový servis v tomto období nelze garantovat).

Vybavení: rezidence s částečným bezbariérovým přístupem - nájezdová plošina pro vozíčkáře a výtah z prostor parkoviště, podzemní parkování s omezeným počtem parkovacích míst za poplatek 35 Eur / týden (pouze pro standardní velikost auta - ne SUV, velké kombi a dodávky), pračka

Sport a zábava: v letovisku převládají vodní sporty - vodní lyže, potápění, plachtění, windsurfing, rybaření a vodní pólo; procházky po promenádě, jogging, jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, výlety do okolí (Národní chráněný park Abruzzo), večerní zábava v místních barech, restauracích. Kavárny, pizzerie, cukrárny.

Poznámka : v rezidenci není wi-fi, připojení je možné v přilehlých barech a na pláži; nedaleko rezidence se nachází jeden z nejoblíbenějších barů v Silvi Marina

Doprava

vlastní doprava, autobusová doprava

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Silvi Marina - Rezidence Mac ***
v cenách od 1 500 Kč do 1 980 Kč