Španělsko, Cesta Po Španělském Království

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Španělsko - Praha
letištní poplatky a taxy
transfer z/na letiště
dopravu busem po Španělsku
9x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
9x polopenzi
prohlídku toledské manufaktury
průvodce
Cena nezahrnuje: vstupné
fakult. služby, výlety
vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Fakultativní příplatek:
1lůžk. pokoj 5 900 Kč (povinné při nedoobsazení při objednávce kratší než 2 měsíce před odletem)
záloha na vstup do Alhambry 1000 Kč (nutné objednat nejpozději 1 měsíc před odletem)
komplex. pojištění vč. storna zájezdu 390 Kč
připojištění vyššího storna +250 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Doprava

Nástupní místa : 16.05. - 26.05. odjezd L5
12.09. - 22.09. odjezd L5

Popis

Jedinečné památky, královské paláce a katedrály, světoznámá muzea, tapas, flamenco, moře, to vše je Španělsko.

Zaragoza - El Escorial - Madrid -Toledo - Granada - Córdoba - Sevilla - Gibraltar - Peňíscola - Gerona - Tossa de Mar - Montserrat - Barcelona

1. den zájezdu
Odlet z Prahy do Španělska, transfer na ubytování.

2. den zájezdu
Po snídani odjedeme do ZARAGOZY - prohlídka města (katedrála, nám. Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería, městská tržnice), odjezd do MADRIDU - ubytování v okolí města a večeře.

3. den zájezdu
Prohlídka královského paláce EL ESCORIAL , návrat do Madridu , okružní projížďka, prohlídka města (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův nebo možnost návštěvy galerie El Prado), návrat na ubytování, večeře.

4. den zájezdu
Odjezd do TOLEDA - prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky), odjezd do Granady, ubytování v okolí města, večeře.


5. den zájezdu
Prohlídka GRANADY (katedrála, královská kaple, Albaicín), následuje arabský sídelní palác ALHAMBRA se zahradami Generalife. Volno, návrat na ubytování, večeře, (fakult. večerní návštěva představení flamenca).

6. den zájezdu
Odjezd do CÓRDOBY - prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovské město, typické "květinové" ulice s arabskými patii), odjezd na ubytování v okolí Sevily, večeře.

7. den zájezdu
SEVILLA - prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, maurský palác Alcázar - exteriéry), odjezd k prohlídce britské kolonie GIBRALTAR (návštěva nejjižnějšího místa evropského kontinentu), noční přejezd na pobřeží Costa Azahar.

8. den zájezdu
Ráno příjezd na pobřeží Costa Azahar, PEŇÍSCOLA (hrad Papa Luna, středověké městečko, možnost koupání, projížďky lodí), večer příjezd na pobřeží Costa Brava / Costa Maresme, ubytování, večeře.

9. den zájezdu
Odjezd do GERONY , města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, středověkými hradbami a románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Následuje odjezd do TOSSA DE MAR , jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby s obrannými věžemi, kostel St. Vincenc). Návrat na ubytování si můžeme zpříjemnit fakult. lodí, večeře.

10. den zájezdu
Ráno odjezd k prohlídce kláštera MONTSERRAT a BARCELONY (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí - exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária a muzea Picassa), návrat na ubytování, večeře.

11. den zájezdu
Snídaně, volno a dle letového řádu transfer na letiště, odlet do ČR.Upozornění:
V případě nutnosti může být výjimečně dáván balíček na cestu místo snídaně. Je možnost zajistit i ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. Ministerstvo zahraničí doporučuje cestovní pas na Gibraltar.

Ubytování

Hotel

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Španělsko, Cesta Po Španělském Království
v cenách od 27 290 Kč do 28 290 Kč